Dzieci,  Ja i moje rozważania.

Puk, puk! Kto tam? Gra dla spostrzegawczych od Muduko <3

Maraton gier idzie pełna parą. Kolejna gra jaka chcemy wam dziś pokazać ma za zadanie ne tylko bawić ale i ćwiczyć pamięć, spostrzegawczość.

Kolejna z serii Zu&Berry, gra „Puk, puk! Kto tam?” To gra w której dzieci ćwiczą swoja pamięć, trenują spostrzegawczość. Dimitrij Kibkało stworzył świetna grę przestrzenną, idealną dla całej rodziny. Przeznaczona dla od 2-4 graczy. W skład gry wchodzi 6 tekturowych domków różnej wielkości, 5 drewnianych, kolorowych figurek zwierząt, 6 kart zwierząt i instrukcja.

Do rozpoczęcia gry przyda się ktoś postronny, po za graczami, zadaniem tej osoby będzie ukrycie figurek pod domkami.

Zaś zadaniem graczy będzie odkrywanie karty i odnalezienie zwierzaka z karty pod domkiem. Jeśli trafimy, karta i zwierzak wędrują do nas, można zabrać też domek, lub utrudnić zadanie innym i go zostawić. Jeśli się nie uda, kartę odkładamy, a osoba postronna tasuje talię i kolejny gracz losuje i szuka zwierzaka. Ważne jest zapamiętanie gdzie znajduje się jaki zwierzak przy niepowodzeniu przeciwników. Ułatwi nam to rozgrywkę. Gdyż ten kto trafi najwięcej, wygrywa.

Dzieciakom bardzo spodobała się taka forma gry i wiem że Wam także przypadnie do gustu. Gorąco polecamy, nie tylko najmłodszym <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights