DIY,  Dzieci,  Ja i moje rozważania.,  Książka - To co kocham

Propozycje czytelnicze i nie tylko, od Egmont z Bingiem w roli głównej.

Jak już zapewne zdążyliście się zorientować, Egmont to zbiór mnóstwa tytułów, a lubianymi przez dzieci bohaterami znanych bajek. Dziś na widelcu znany i lubiany przez moje dzieci Bing. Znajdziemy wiele różnorodnych propozycji z nim w roli głównej. Począwszy od książeczek aktywizujących po magazyny z ciekawymi dodatkami i książeczki pełne bajek idealne przed snem.

Sami sprawdźcie co polecamy dla fanów tego małego królisia Binga.

Bajki 5 minut przed snem. Bing

Jest to dość gruba książeczka, pięknie ilustrowana i pełna przygód które dzieci przeżyją wraz z Bingiem. na 175 stronach jest aż 10 historii opatrzonych mnóstwem ilustracji. Mimo ilości stron, historyjki wcale nie są długie. Tekstu jest mało i sprawdzą się idealnie tuż przed snem, ale i nie tylko. U nas sprawdzają się o każdej porze dnia. Idealne do samodzielnego czytania, jak i przy pomocy rodziców. Sprawdzą się idealnie do nauki czytania. Znajdują się tu całkiem nowe historie jak i takie które już być może wasze dzieci znają <3 Przygody Królisia i Tulisia wciągną także rodziców, sami zobaczycie.

Bing. 100 naklejek

To nasza kolejna propozycja. Tym razem książeczka aktywizująca dla dzieci z mnóstwem zadań które ćwiczą spostrzegawczość. Zadania są kreatywne, pobudzają motorykę gdyż sporo zadań polega na rysowaniu <3 Miłym dodatkiem, jeśli nie najważniejszym, bo przecież każde dziecko je uwielbia są naklejki. Jest ich całe mnóstwo, aż 100. Wiele z nich wykorzystamy do wykonania zadań, wiele do dekoracji stron w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu, ale wiele będziemy mogli wykorzystać dowolnie, do dekoracji swoich przedmiotów, mebli, zeszytów. My postanowiliśmy dekorować stronę specjalna naklejką dopiero po prawidłowo wykonanym zadaniu, ot taka nagroda <3

Czyż nie świetna sprawa dla fanów tego bohatera <3 Myślę że tak <3 Gorąco polecamy.

Bing – Na tropie. Szukaj i znajdź.

burst

Kolejna rewelacyjna książeczka z naszym Królisiem w roli głównej. Piękne ilustracje i moc łamigłówek, które maja na celu ćwiczenie spostrzegawczości naszych pociech. Zadania skupiają się na poszukiwaniu wskazanych elementów na ilustracjach z bajki. Jedne mniej, inne bardziej zaawansowane, o różnym poziomie trudności. Cudne, kolorowe ilustracje. Zadania w formie krótkich historyjek wprost z bajki.

Bing. Magazyn 2/2020

Kolejną mega propozycja, którą zostawiłam Wam na deser są…. magazyny kolorowe od Egmont. W tym przypadku magazyn Bing. Sami zobaczcie!

W numerze 2 czekają nas nie tylko ciekawostki o naszych bohaterach z bajki. Ciekawe nowe historyjki, łamigłówki, ale znajdziemy kilka zadać kreatywnych. począwszy od bąbelkowych wzorów z wykorzystaniem folii bąbelkowej, po wycinanie Bingowej gry i tworzenie bączka oraz wycinanie zagrody dla kaczuszek. No musicie to zobaczyć.

Kolorowanki, macie w domku fanów kolorowanek?

W 2 numerze mamy do wycięcia i sklejenia domek dla kaczuszek, taka specjalna zagrodę. Wystarczy wyrwać okładkę magazynu i wyciąć. Można zabrać się za sklejanie, jednak my postanowiliśmy przedtem ją usztywnić, naklejając wyciętą zagrodę na sztywny karton. Po wyschnięciu, ponownie wycinamy i następnie sklejamy.

Kolejny patent na kreatywne wykorzystanie magazynu i zabawę jest gra. Bączek! Wycinamy kolorowy krążek, nabijamy na ołówek, kredkę czy co tam macie pod ręką, ważne by było z czubkiem, inaczej nie będzie się kręcić zbyt długo. Zabawa polega na tym by wykonać czynność na której krążek zatrzymał się. Zabawa, wszystko to z ruchem!!! Ruch to zdrowie, a jaka zabawa, jaka frajda!

Sami zobaczcie. My postanowiliśmy również gotowy element wzmocnić kartonem, wiec podkleiliśmy go tekturką.

Kolejnym, świetnym dodatkiem który będzie motywować do zabawy, są figurki na paluszki <3

Pokusiliśmy troszkę, jeśli macie w domu fana Binga to gorąco zapraszam na stronę Egmont zapoznać się z ofertą. Znajdziecie tam właśnie takie fantastyczne propozycje.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights