DIY,  Dzieci,  Ja i moje rozważania.

Plakaty do dekoracji pokoju dziewczynki, które wykonasz samodzielnie.

Pamiętacie pokój Lilianki, jej plakaty które wydrukowaliśmy sami? Wróżki w pastelowych odcieniach, czy metryczkę? Lilianie ciut się znudziły i zapragnęła czegoś nowego, pasującego do innego z jej plakatów z pewnym hasłem i baletnicami w tle.

Tak! baletnice, chodzi o nie. Szablonów do druku, które można kupić za grosze czy nawet dostępnych za free jest kilka. Liliana postawiła na biel i czerń z małym dodatkiem. Naszym baletnicom postanowiłyśmy dodać kreacje. Sami popatrzcie co stworzyliśmy.

Co nam potrzebne? Szablon do druku, możecie skorzystać z tych:

My wydrukowaliśmy w formacie na A4, ale jest dowolność, zależny od naszych potrzeb, od tego jakie macie ramki. My postanowiłyśmy dodać im kreacje, a te powstały z bibuły.

Do stworzenia kreacji potrzebne nam były:

  • kolorowa bibuła
  • nożyczki,
  • klej
  • papier kolorowy, u nas złoty z gwiazdkami Holo oraz pianka brokatowa.

Spódniczki tworzymy z bibuły, u nas są to falbany. Dlatego wycinamy paski różnej szerokości.

Zaczynamy kleić od największej szerokości to będzie ostateczna długość naszej spódniczki, ostatnia falbana. Kleimy tak by zakryć tą spódniczkę która jest już nadrukowana. Kleimy tylko górną część falbany, marszcząc, tworząc zakładki podczas klejenia. Uzyskamy wtedy super efekt. Tak samo postępujemy z kolejną, i kolejną falbaną.

Z kolorowego papieru wycinamy dodatkowe ozdoby, opaskę na włosy, naszyjnik, bransoletkę, czy pasek spódniczki, ten możemy zrobić satynową wstążką.

Gotowe prezentują się tak:

Jeśli chcecie uzyskać ciekawy przestrzenny efekt i nie spłaszczać spódniczki, wystarczy zrezygnować z szybki w ramce. Wtedy drukujemy naszą baletnicę na sztywnej kartce, lub na zwykłej i naklejamy na tekturę. Tak prezentują się już w ramkach na ścianie <3

Liliana zachwycona. Takie sobie wybrała i takie ma. Dla was specjalnie mamy baletnice w różnych odcieniach, może skorzystacie, do pobrania wyżej. Powstały także baletnice w narodowych barwach ale te pokażemy przy okazji innego postu <3 Udanych projektów życzymy, takie kreacje możemy zrobić na innych szablonach. Sami także będziemy działać w tym kierunku i także się pochwalimy <3

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x