DIY,  Dzieci,  Ja i moje rozważania.

Plakaty do dekoracji pokoju dziewczynki, które wykonasz samodzielnie.

Pamiętacie pokój Lilianki, jej plakaty które wydrukowaliśmy sami? Wróżki w pastelowych odcieniach, czy metryczkę? Lilianie ciut się znudziły i zapragnęła czegoś nowego, pasującego do innego z jej plakatów z pewnym hasłem i baletnicami w tle.

Tak! baletnice, chodzi o nie. Szablonów do druku, które można kupić za grosze czy nawet dostępnych za free jest kilka. Liliana postawiła na biel i czerń z małym dodatkiem. Naszym baletnicom postanowiłyśmy dodać kreacje. Sami popatrzcie co stworzyliśmy.

Co nam potrzebne? Szablon do druku, możecie skorzystać z tych:

My wydrukowaliśmy w formacie na A4, ale jest dowolność, zależny od naszych potrzeb, od tego jakie macie ramki. My postanowiłyśmy dodać im kreacje, a te powstały z bibuły.

Do stworzenia kreacji potrzebne nam były:

  • kolorowa bibuła
  • nożyczki,
  • klej
  • papier kolorowy, u nas złoty z gwiazdkami Holo oraz pianka brokatowa.

Spódniczki tworzymy z bibuły, u nas są to falbany. Dlatego wycinamy paski różnej szerokości.

Zaczynamy kleić od największej szerokości to będzie ostateczna długość naszej spódniczki, ostatnia falbana. Kleimy tak by zakryć tą spódniczkę która jest już nadrukowana. Kleimy tylko górną część falbany, marszcząc, tworząc zakładki podczas klejenia. Uzyskamy wtedy super efekt. Tak samo postępujemy z kolejną, i kolejną falbaną.

Z kolorowego papieru wycinamy dodatkowe ozdoby, opaskę na włosy, naszyjnik, bransoletkę, czy pasek spódniczki, ten możemy zrobić satynową wstążką.

Gotowe prezentują się tak:

Jeśli chcecie uzyskać ciekawy przestrzenny efekt i nie spłaszczać spódniczki, wystarczy zrezygnować z szybki w ramce. Wtedy drukujemy naszą baletnicę na sztywnej kartce, lub na zwykłej i naklejamy na tekturę. Tak prezentują się już w ramkach na ścianie <3

Liliana zachwycona. Takie sobie wybrała i takie ma. Dla was specjalnie mamy baletnice w różnych odcieniach, może skorzystacie, do pobrania wyżej. Powstały także baletnice w narodowych barwach ale te pokażemy przy okazji innego postu <3 Udanych projektów życzymy, takie kreacje możemy zrobić na innych szablonach. Sami także będziemy działać w tym kierunku i także się pochwalimy <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights