Książka - To co kocham

Zakochany Kundel – Kultowe bajki Disneya w pięknej oprawie od Egmont

Kto z nas nie zna, i nie lub klasycznych bajek Disneya? Moje dzieci je uwielbiają, zarówno na ekranie jak i na papierze, zwłaszcza te, w tak pięknym wydaniu. Ostatnio na Dobranoc króluje cała seria, ale „Zakochany Kundel” zawsze wygrywa. Historia miłości, dwóch psów, i to wcale nie różniąca się od tzw szczenięcych miłości ludzkich. Pięknie przedstawiona, wzrusza mnie do dziś. Kto pamięta słynny motyw z makaronem? Chyba każdy, i pewnie nie jeden z nas próbował tego w życiu ;P Książki warte uwagi, jak każda bajka coś pokazuje i czegoś uczy, jakie wartości wniosłaby w wasze życie? Tymon stwierdził, miłość ponad wszystko !, ale z tym całowaniem to przesada ;P

Kidy mąż zamawiał swoją kolekcję, na ich stronie, dostrzegł też bardzo wyjątkową kolekcję dla dzieci. Piękne wydanie bajek Disneya wydawnictwa Egmont. Piękne czerwone, sztywne okładki, lekko dmuchane, ze złotymi ornamentami i napisami, aż wołały „Weź mnie”. Książki formatu A4. Strony drukowane na grubym kredowym papierze, i pięknie ilustrowane, oczywiście kreską Disneya. Do tego te piękne historię, jak ostatnio nasza ulubiona, klasyka Disneya „Zakochany Kundel” Kto pamięta? Do każdej książki dołączano srebrną, platerowana złotem monetę z motywem danej bajki. Oraz Piękne Etui w czerwonym kolorze na całą kolekcję monet. Fantastyczna sprawa. Całą kolekcję zamówiliśmy na stronie Skarb Mennicy Polskiej, gdzie znaleźć można mnóstwo kolekcji, ale nie z książkami, a to one nam najbardziej chodziło. Kolekcja do zamówienia, chwilowo w brakach, i mam nadzieje że wróci na stronę szybciutko. Na półce wyróżnia się od razu i rzuca w oczy. Jakie bajki znajdziemy w kolekcji?

  1. Król Lew
  2. 101 Dalmatyńczyków
  3. Królewna Śnieżka
  4. Alladyn
  5. Piękna i Bestia
  6. Księga Dżungli
  7. Mała Syrenka
  8. Zakochany Kundel
  9. Kopciuszek
  10. Piotruś Pan
Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights