Dzieci,  Ja i moje rozważania.,  Książka - To co kocham

„Poznaj mój świat” czyli Świnka Peppa i dla starszych i tych młodszych czytelników.

Tę różowiutką, małą Świnkę Peppę znają chyba wszyscy, już nie wspominając o tym że bardzo ją lubią. Niezmiernie cieszy mnie fakt i może nam towarzyszyć nie tylko w TV ale i na papierze, w formie magazynów czy książek. Dziś właśnie taka chcę Wam pokazać. Niko nią zauroczony, nie raz śledzi losy Peppy wraz z rodzeństwem przed TV.

Dzięki książce poznamy bliżej przyjaciół naszej świnki. Ulubione miejsca miasteczku oraz wraz nimi odkryjemy świat, czeka na nas sporo przygód…

Nie jest to bajka, wiersz. Ale mnóstwo ciekawostek o Śwince, i jej rodzinę. Poznamy bliżej każdego członka rodziny i dom który zamieszkuje z rodzicami. Całość bardzo kolorowa, i co najważniejsze na sztywnych kartonowych stronach. Dla mnie to ważne, bo szukaliśmy czegoś dla naszego małego Nikośka. Do tego książka zbudowana jest w ciekawy sposób, otóż posiada kolorowe zakładki na brzegach stron, dzięki czemu szybko znajdziemy to czego szukamy, co nas interesuje.

Taka sztywna książeczka, jest idealna, zarówno dla starszych, już bardziej obeznanych z książkami dzieci, jak i tych młodszych, które często próbują ją najpierw zasmakować, czy powyginać we wszystkie strony. Zatem szybko się nie zniszczy.

To cudeńko przywędrowało do nas od Media Service Zawada. Ogromnie dziękujemy za tyle Newsów o naszej śwince.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights