Dzieci,  Książka - To co kocham

Książeczka czy puzzle? A może i książka i puzzle?

Nowości od Harper Kids jakie chcę Wam dziś pokazać to ciekawe książeczki obrazkowe dla najmłodszych. A dlaczego zapytacie? A no dlatego że są tam puzzle! Każdy element jest w wersji XXL. A razem tworzą całkiem przyjemna całość, u nas będzie to statek oraz pociąg.

Pierwsze Puzzle – Arka Noego.

Ta niepozorna, aczkolwiek piękna kartonowa książeczka kryje w sobie piękną historię, o poczciwym człowieku , który dokonał niesamowitego. Tą historię ujęto tu w bardzo prosty sposób, którą każdy powinien znać. Noe budujący Arkę która ma za zadanie dać schronienie parze zwierząt z każdego gatunku przed potopem, oraz jego rodzinie. Poświęca swe zdrowie, i życie dla przyszłości świata, czy jest coś bardziej pouczającego? Krótka historyjka, okraszona pięknymi ilustracjami, a w środku puzzle. Elementy XL, składają się na końcu w Arkę Noego pełną pięknych zwierząt. A te dla ułatwienia są podpisane, i z łatwością możemy je dzieciom pokazać, i nauczyć je rozróżniać. Wyjmowane puzzle to świetna zabawa, a pod każdym puzzlem ten sam obrazek, więc książka nie traci na uroku. Do tego na każdym elemencie , na jego odwrocie znajdziemy nazwy tych zwierząt.

Pierwsze Puzzle. Zwierzęta w podróży.

Tym razem poznamy różne zwierzęta w podróży. Podróż pociągiem, kolorowe i pełne kolorowych zwierząt wagoniki, tworzące na koniec długi pociąg. Krótka rymowanka zabierze nas z całym zwierzyńcem, w ciekawą podróż, może nawet dookoła świata, bo zwierzęta różne <3

Kiedy myślę że Akademia Mądrego dziecka i wydawnictwo Harper kids mnie niczym nie zaskoczą, wychodzą takie właśnie o to niepozorne książeczki,które potrafią dać ogrom radości. Niko zachwycony, jego radość ogromna, a za tym i moja. My gorąco polecamy <3 Zapraszam na stronę Harper Kids, bo choć my pokazaliśmy tylko dwie propozycje, to tam ich ciut więcej <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights