Dzieci,  Ja i moje rozważania.,  Książka - To co kocham

Podbijamy świat Minecrafta – Nowości dla fanów gry od Egmont.

Biblioteka mojego syna powiększyła się o 2 nowe pozycje z listy lektur maniaka Minecraft. Jeśli wy także macie w domu małego fana tej gry to to coś dla Was. Jak wiecie Wydawnictwo Egmont wydało na świat sporo pozycji dla fanów tej gry, o kilku już u nas czytaliście. Dziś pokażemy wam kolejne dwa.

Minecraft. Mapy

Ta książka to dzieło życia poszukiwacza przygód, który podjął się wyjątkowej misji odnalezienia najcenniejszych skarbów Minecrafta. Dzięki pięknym, ręcznie rysowanym mapom każdego z biomów Świata Podstawowego, a także straszliwych wymiarów Netheru i Kresu poznasz zakątki tajemniczego świata Minecrafta oraz wiele niezwykłych budowli i mobów, które będzie ci dane po drodze spotkać. Dodatkowym bonusem będą cenne łupy, na które trafisz podczas swoich wędrówek!

Pięknie wydana książka w formacie A4, i bardzo masywnej sztywnej okładce Co od razu rzuca się w oczy?Grafika, nie jet ona wyjęta ze świata Minecraft choć nim inspirowana. Zawiera mnóstwo Map dzięki którym poznamy lepiej wiat Minecrafta, podążając dzięki nim znajdziemy mnóstwo łupów które nigdy nie okażą się zbędne. Mapy szkicowane są przez jednego z poszukiwaczy przygód Świata Minectraft, dzięki niemy biomy Świata Podstawowego nie kryją już przed dziećmi tajemnic. Nether, Kres, te straszliwe krainy nie będą już odstraszać, a dzięki mapom poznamy tajemnicze zakątki , bardziej przyjazne nam. Mesa, Puszcza, Pustynia, Las, Ocean, Równiny, wszystko z łatwością możemy przemierzyć bez obaw. Do każdej mapy rysownik, bardzo zdolny z resztą stworzył szereg przydatnych notatek które pomogą nam w pracy z mapami.

Podręcznik Podboju Oceanu

Tętniące życiem oceany Minecrafta skrywają wiele cennych skarbów, ale także wiele niebezpieczeństw czyhających na nieprzygotowanych graczy. Dla tych, którzy chcą bez obaw przemierzać morskie głębiny w poszukiwaniu przygód, studio Mojang przygotowało oficjalny poradnik „Minecraft. Podręcznik podboju oceanu” pełen praktycznych wskazówek, które ułatwią eksplorowanie morskiej toni bez przeszkód.  

Z poradnika „Minecraft. Podręcznik podboju oceanu” gracze: 

●dowiedzą się, jak oddychać pod wodą; 

● poznają sposoby na odnalezienie zatopionych skarbów i struktury, w których mogą być ukryte;

 ● nauczą się, jak walczyć z morskimi strażnikami i innymi mobami, np. kałamarnicami czy utopcami. 
Czytelne, dokładne rysunki ułatwią graczom rozpoznawanie miejsc, struktur czy stworów, a przystępnie napisane wyjaśnienia sprawią, że podmorskie wyprawy zakończą się sukcesem. 
Oficjalne poradniki Minecrafta przygotowane przez studio Mojang to propozycja dla wszystkich miłośników popularnej gry. Przewodniki po świecie Minecrafta przeprowadzą początkujących graczy przez wszystkie podstawowe zagadnienia, a zaawansowanym przybliżą bardziej skomplikowane problemy. Lektura obowiązkowa!

Dzięki tej pozycji, oceany świata Minecraft nie będą już straszne, nie będą kryły tajemnic i sprawiały trudu. Poznamy tu oceany od podszewki, wszystko co w sobie kryją, rośliny, zwierzęta, ryby, różne przeróżne i inne może nawet nie znane jeszcze stworzenia. Dzięki książce wiemy w jaki sposób wykorzystać i jak gromadzić zasoby oceanu. Wszystko zamknięte w książce w sztywnej okładce, formatu A5. Ilustracje wprost ze świata gry, łatwe, czytelne instrukcje. Wszystko skonstruowane tak by było jak najbardziej czytelne dla dziecka.

Każda książka oczywiście na licencji twórcy gry Mojang.

Za tą dawkę odkrytych tajemnic świata Minecraft dziękujemy wydawnictwu Egmont.

A już teraz większość pozycji z serii Minecraft, ale i nie tylko, możecie kupić z rabatem, więc prędko, bo święta coraz bliżej <3

O innych propozycjach Egmont oo Minecraft możecie poczytać Tu:

  1. Coś dla fanów Pixeli i słynnego Minecrafta. Macie w domu małego maniaka?To coś dla Was.
  2. Nowości od Egmont dla fanów Minecrafta już u nas!
Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights