Dzieci,  Ja i moje rozważania.,  Książka - To co kocham

Na głęboką wodę – Minecraft Kroniki Woodsword.

Minecraft. Na głęboką wodę” to trzecia z powieści, których akcja rozgrywa się w świecie bestsellerowej gry. Wciągająca, pełna zwrotów akcji opowieść zachęci dzieci do czytania i pozwoli im zanurzyć się w ulubionym uniwersum. Książka przeznaczona dla dzieci od ósmego roku życia.  

  • Wydanie: 2020
  • Seria/cykl: MINECRAFT
  • Autor: Nick Elioplaos
  • Ilustrator: Luke Flowers
  • Typ oprawy: twarda
  • Data premiery: 29.01.2020

Jakiś czas temu do Tymka biblioteczki zawitała kolejna powieść o przygodach paczki przyjaciół którzy mogą przenosić się do świata Minecraft. Gra szybko skradła serce Tymka, powieści jeszcze szybciej. Po pierwszej powieści „W świecie gry” w której nasi bohaterowie otrzymują od jednego z profesorów specjalne google do wirtualnej rzeczywistości, dzięki którym mogą przenosić się do świata Minecraft, była „Noc nietoperzy”. W niej Morgan, Ash, Harper, Po i Jodi. musieli odzyskać skradzione google i uwolnić szkołę od roju nietoperzy i zoombiaków wprost z Minecrafta. W trzeciej części która właśnie do nas dotarła, naszą piątkę ze szkoły Woodford Middle , czeka kolejna niesamowita przygoda. Tym razem zabawia się w poszukiwaczów skarbu. Na plaży trafiają na wrak statku. Podczas zwiedzania, odnajdują starą mapę skarbów. Postanawiają go odnaleźć. Problem w tym że droga do skarbu wiedzie przez ocean – biom.

Ocean to obszar dla nich nieznany. Jednak chęć przeżycia kolejnej przygody, i odnalezienia skarbu jest większa niż obawy. P drodze czyhać na nich będzie sporo niebezpieczeństw. Czy podróż się powiedzie? Czy odnajdą skarb? Co ich czeka po drodze?Kogo spotkają? Musicie przekonać się sami.

Książka wciąga tak samo mocno jak poprzednie części. Jest pisana w sposób przyjazny dzieciom, prostym i znanym językiem. Czyta się ją szybko a wszystko urozmaica sporo ilustracji.

O wcześniejszych przygodach możecie poczytać Tutaj: https://tylkokobieta.pl/cos-dla-fanow-pixeli-i-slynnego-minecrafta-macie-w-domu-malego-maniakato-cos-dla-was/

Jeśli szukacie poradników do gry to możecie o nich poczytać Tutaj:

  1. https://tylkokobieta.pl/nowosci-od-egmont-dla-fanow-minecrafta-juz-u-nas/
  2. https://tylkokobieta.pl/podbijamy-swiat-minecrafta-nowosci-dla-fanow-gry-od-egmont/

Za kolejne przygody w świecie Minecraft z nowymi przyjaciółmi dziękujemy wydawnictwu Egmont.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x