Bambino,  DIY,  Dzieci,  Ja i moje rozważania.

Platynowa płyta dla Mamy – Laurka.

Dla każdej mamy to jedne z najpiękniejszych dni, tego dnia doceniana jest bardziej niż zwykle. Dzieci prześcigają się w tworzeniu coraz to ciekawszych i piękniejszych laurek i prezentów. My dziś przychodzimy z ciekawą i nietypową propozycją na laurkę dla mamy.

Co będzie nam potrzebne do wykonania laurki?

  • stara płyta CD lub DVD
  • klej – u nas Bambino
  • blok techniczny biały lub kolorowy – u nas Bambino
  • Kredki – u nas pastele i świecówki od Bambino
  • karta lub wizytówka potrzebna do odrysowania.

Kartkę z bloku technicznego składamy na pół.

Od dołu przyklejamy nasza płytę, nadrukiem kleimy do kartki.

Od góry odrysowujemy odręcznie prostokąt lub inny dowolny kształt, my posłużyliśmy się kartą. Dzieci wykorzystały do tego pastele złotą ii srebrną, którą ciut roztarły. W środku tworzymy napis dowolnym kolorze. Świecówkami dzieci stworzyły napis:

Platynowa płyta dla Mamy!

Złota płyta dla Mamy!

W końcu każda mam jest najlepszą piosenkarką na świecie, mowa tu o kołysankach. To jej głos nas uspokajał i tulił do snu. Chyba każda mama poczuje się w ten sposób doceniona. Jeszcze życzenia w środku i gotowe <3

Mam nadzieje ze spodoba się Wam nasza inspiracja.

Udanego Dnia Mamy życzymy Wam Kochani <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights