Dzieci,  Książka - To co kocham

Pierwsze bajeczki książeczki które żyją.

To że Akademia Mądrego Dziecka od Harper Kids zachwyca każdą pozycją to już wiemy <3 Tym razem z serii Pierwsze bajeczki chcemy wam zaprezentować kolejne dwie pozycje. Książeczki są o tyle niezwykłe iż żyją! Żyją? Zapytacie!, a no tak, ruchowe elementy w książeczkach sprawiają, że historia i jej bohaterowie ożywają co jeszcze bardziej zachwyca i zachęca do sięgania po książeczki, nasze dzieciaki.

Dzień dobry niedźwiadku.

Dzień z małym niedźwiadkiem to świetna zabawa. Poznamy jego zwyczaje i zabawy. Po nocy wychodzi ze swej jaskini by mamą poznawać świat. Możemy razem z nim bawić się, fikać fikołki, wspinać na drzewa by posmakować miodu, ale i nauczyć się polować na rybki w rzece. Po takim pięknym i wyczerpującym dniu pora na odpoczynek. Ciekawe i proste historyjki ze świata zwierząt uczą dzieci ich zwyczajów, a także pokazują co lubią a czego nie.

Pora na kąpiel hipopotamku.

Czy wasze dzieci znają już hipopotamy? Te sympatyczne choć swą postawą budzące strach hipopotamy to tak naprawdę śmieszne zwierzaki które gdy tylko wstanie słońc także lubią się bawić. Dziś spędzamy dzień z mamą hipopotamicą i małym hipopotamkiem. Dzień ciepły więc czeka nas zabawa w wodzie. A może by tak zabawa w chowanego? Piruety wodne w otoczeniu rybek? a może by tak poobiednia drzemka w chłodnej wodzie wśród rodzinki i przyjaciół?

Obie książeczki jak to przystało na serię są niewielkich rozmiarów. Mają sztywne i mega kolorowe sympatyczne ilustracje. Ruchome elementy tylko ożywiają historię i sprawiają że przygody z nimi stają się ciekawsze. Gorąco polecamy nawet młodszym maluszkom niż mój Nikoś<3

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x