Dzieci,  Książka - To co kocham

Zabawa i przygoda z Akademią Mądrego Dziecka.

Zabawa i przygoda to kolejna seria Akademii Mądrego dziecka od Harper Kids, i zarazem kolejne propozycje czytelnicze dla dzieci które chcemy wam pokazać. Książeczki o których mowa to nie tylko piękne ilustracje od Little Red Flower Studio, ale i krótkie ciekawe historyjki. To jeszcze nie koniec książeczki kryją w sobie jeszcze coś. Elementy przestrzenne, 3D. Elementy które ukazują się w całej swej krasie po rozłożeniu stron. Elementy te z obu stron są ilustrowane, co sprawia że z każdej strony wtapiają się w ukazaną historię.

Pogoda

Potęga natury ukazana w piękny sposób w tej książeczce pokazuje dzieciom, nie tylko pory roku ale i pogodę jaką ze sobą niosą, żywioły ale i przygody które dzięki nim możemy przeżyć. Gonitwa liści i wiry które tworzą podczas pięknego słonecznego, choć wietrznego jesiennego dnia. Śnieg, ogrom śniegu który zapewni nam sporą dawkę zabawy zimą, sanki, śnieżki czy lepienie bałwana. Do tego puszczanie latawca w wietrzne letnie dni. Letnie burze i budzące grozy chmury, które na szczęście szybko znikają by potem ukazała nam się kolorowa tęcza. Ile zabawy może dać nam deszcz, słońce i kałuże. Historyjki są krótkie, a elementy 3D które zobaczymy na każdej stronie to ciekawa atrakcja w książeczkach.

Na plaży

Błogie lenistwo na plaży? Super czyż nie! tym razem spędzimy z książeczką fascynujący w wcale nie leniwy dzień na plaży, woda i słońce, a do tego piasek który kryje skarby ale i pozwala nam tworzyć piękne zamki. Kolejna propozycja czytelnicza z elementami 3D, które wzbogacają całą historię. Pokażą naszym pociechom co może przydać się na plaży, co je tam czeka, i to jak piękny jest świat.

Książeczki takie jak te pobudzają wyobraźnię dziecka i zachęcają do poznawania świata jeszcze aktywniej. Książeczki są sztywne, bogate ilustracje pobudzają wyobraźnie, a historie uczą nowych, może nieznanych jeszcze rzeczy.

Gorąco polecamy <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights