Ja i moje rozważania.

Optymistyczna organizacja, co mi w tym pomaga?

O tym jak ważna w życiu jest organizacja, i planowanie, wie chyba każda pracująca, zabiegana mama. Często w natłoku spraw zapominamy o wielu, często bardzo ważnych sprawach takich jak sprawy urzędowe, wizyty u lekarza, lub okolicznościowe jak urodziny czy imieniny. To tylko część z wyżej wymienionych, każda z nas ma inne obowiązki i inny nawał prac, by tego nie zapomnieć warto zanotować sobie co nie co, i o ile w telefonie możemy zapisać notatkę i włączyć przypomnienie, i np dzień wcześniej nas powiadomi, tak w przypadku kalendarza warto pamiętać by do niego zaglądać od czasu do czasu. Ja zawsze szłam na łatwiznę z telefonem. Jednak od czasu gdy weszłam w posiadanie tego kalendarza wpadłam w nawyk zaglądania do niego, nie dość że szybciej zapadają mi w pamięć zanotowane spotkania, to w dodatku sentencje tam zawarte napawają optymizmem. Często szybkość życia tak przytłacza że gdy zatrzymamy się na chwilę okazuje się ile tracimy, ile nas omija, i to sprawia że popadamy w pewnego rodzaju smutek, nostalgię, czasem nawet depresję, gdy to wszystko łączy się z poważniejszymi problemami, a nie kryjmy nie ma chyba osób bez problemów. Chciałam Wam pokazać ostatnimi czasy niezbędnik w mojej torebce <3Choć jest na rok 2020 to już teraz skrupulatnie notuje zaplanowane na następny rok ważne daty i wizyty <3

Pani Beata Pawlikowska stworzyła Kalendarz, w formie notatnika, z cudnymi, bardzo mądrymi sentencjami. Takie mądre myśli które podniosą na duchu. W kalendarzu mamy miejsce na notatki, tak przyziemne jak chociażby lista zakupów na przyjęcie urodzinowe, czy zwykłe przypominajki o spotkaniach, ich miejscu czy godzinie. Kalendarz jest dość gruby jednak lekki i niewielkich rozmiarów. W sztywnej, dmuchanej okładce nie zniszczy się za szybko, a już sama kolorowa okładka sprawia ze życie nabiera barw. Przynajmniej taki zamysł był. Same strony są w przyjemnej ciepłej barwie, z kolorowymi akcentami. W Kalendarzu mamy także zaznaczone mniej Ważne święta, takie jak dzień uśmiechu, dzień misia, który już za parę dni 😉 Wiec jeśli planujecie zakup kalendarza/planera, który co dzień napawał będzie was dobrym słowem, dobrymi myślami to polecam właśnie taki – Rok Dobrych Myśli.
Za mnóstwo dobrych myśli dziękuję wydawnictwu Edipresse <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights