Książka - To co kocham

Pozytywka. Tajemnice przeszłości. Komiks dla dzieci i młodzieży.

Tajemnice przeszłości. Tom 3

Z zapartym tchem wyczekiwałyśmy kolejnego tomu, no i jest. wreszcie możemy wam go przedstawić. Tajemnice przeszłości to już 3 tom Pozytywki autorstwa Carbone. Jeśli jednak nie czytaliście żadnego wcześniejszego tomu Pozytywki, to musicie nadrobić. Ten tom to kontynuacja więc bez znajomości wcześniejszych historii, ciężko będzie się odnaleźć z świecie Pandorii i nie tylko.

Nola bowiem to kolejna po mamie strażniczka Pandorii. Magicznej krainy do której może dostać się za pośrednictwem zaczarowanej pozytywki. ,W tym tomie akcja toczyć będzie się nie tylko w magicznej krainie ale i w rzeczywistym świecie. Pewnego dnia bowiem, Gdy Nola wraca do domu spostrzega czyjąś obecność w domu. I ma rację. To jej pandoriańscy przyjaciele. Niestety podróże między światami są zakazane dla bezpieczeństwa obu. Jednak nie każdy chce przestrzegać tych zakazów. Pandoriańczycy przybyli tu w poszukiwaniu intruza który zakaz zignorował. Wkrótce okaże się że nie tylko ten intruz, albowiem do świata Noli przybyły stwory które nie są dobre z natury. Tu zaczyna się kolejna przygoda Noli i pandoriańskich przyjaciół. Muszą odnaleźć intruzów i zadbać o bezpieczeństwo jej świata, ale i świata Pandorii. Tajemnice przeszłości celowo zapomniane muszą być poznane. To dzięki nim uda się zapobiec nieszczęściom. Wszystko okraszone będzie magią, jak zwykle, a sama przygoda nie będzie należała do bezpiecznych.

Wiedziałam ze i tym razem się nie zawiodę. Ten tom tak jak i poprzednie dwa wciągają od pierwszej stroni. Serwują ogrom emocji od śmiechu po strach, lęk, smutek ale i radość. W tym tomie można się nawet wystraszyć. Autorka nie zawiodła mnie, historia jest naprawdę ciekawa i trzyma w napięciu zaskakując co chwilę. Do tego jak zwykle piękne kadry, ilustracje dopracowane w najdrobniejszym szczególe, jakże piękne, bajeczne i magiczne.

Gdyby ktoś kiedyś powiedział mi że z taką niecierpliwością będę czekać na kolejny tom komiksu, pewnie bym go wyśmiała, ale Egmont serwuje całe mnóstwo komiksowych historii które wciągają i zapierają dech w piersiach. Gorąco polecamy.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights