Dzieci,  Książka - To co kocham

Pierwsze zagadki – Akademia Mądrego Dziecka znów zachwyca.

Tą serię znają już wszyscy i chyba nie muszę jej zbytnio przedstawiać? Bo jeśli muszę to będę zawiedziona. Musicie ją poznać! Akademia Mądrego dziecka to obszerna seria, z mnóstwem ciekawych serii. Książeczki rozpoznacie łatwo. Tęczowy grzbiet rzuci się w oczy każdemu i przyciąga uwagę tych najmłodszych oczek.

Dziś chcemy pokazać Wam cudną serię Pierwsze Zagadki. Te niepozornych rozmiarów książeczki kryją w sobie ogrom tajemnic i wprowadzają maluchy w nasz piękny świat. Tajemnicą przyciągają i odkrywają tajemnice tego co nas otacza, dzieci poznają nieznane, i uczą się rozpoznawać to co może jeszcze im nieznane.

Książeczki zbudowane są w fantastyczny sposób, sztywne okładki i rozmiar są w sam raz dla małych rączek. Zaś wnętrze to składane , mega kolorowe strony. Każda skrywa zagadki, rozkładając stronę dostajemy podpowiedź,kolejną i kolejną, dopóki nie ukaże nam się piękny kolorowy obrazek który jest odpowiedzią. Taki zabieg pozwala także dzieciom ćwiczyć spostrzegawczość ale i zdolności manualne, małą motorykę, oraz postępować ze stronami książek.

Mój świat

Książeczka Mój świat ukaże być może nieznane jeszcze dzieciom tajemnice tego co nas otacza, od ubrań, po zabawki, balony a nawet czas. Mianowicie książeczka skrywa zegar z puzzli <3 Które dziecko ich nie lubi.

Zwierzęta

Ta książeczka odkryje tajemnice zwierząt. Czy dzieci odgadną czyj to ogon, albo centkowane ciało? Albo co kryją te kolorowe pióra? Jestem pewna że największą frajdę sprawi ostatnia zagadka. dziecko, które skrywa lustro i nasza pociecha zobaczy swoje odbicie.

Za świetną zabawę którą gorąco polecamy dziękujemy :

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights