Dzieci,  Książka - To co kocham

Jesień w świecie Minecraft – Nowości od Harper Collins

To, że Tymon to maniak Gry Minecraft i wszystkiego co z nią związane już wiecie. Sama nie wiem co gorsze, jego Pasja czy brak miejsca na półce. Dziś chcemy Wam pokazać kolejne nowości ze świata Minecraft. Znajdą się w nich ciekawe powieści, historie, ale i poradniki dla graczy.

Na pierwszy ogień dajmy poradniki:

Minecraft – Niesamowite bazy

Jest to ogromna książka, ponad format A4 w sztywnej okładce która mieści swego rodzaju poradnik, przewodnik po najbardziej niesamowitych budowlach świata Minecraft. Poznacie tu Mega laboratoria, bazy, pałace. To nie tylko przewodnik, ale i poradnik jak je tworzyć, z czego, po co, w jakim celu. Instrukcje są jasne i czytelne, a ilustracje nie odbiegają od grafiki w grze.

Minecraft – Zagadka Lochów – Kroniki Woodsword

To już 5 część z serii Kroniki Woodsword. Tym razem nasi znani już przyjaciele stawią czoła kolejnym przygodom. Tym razem trafią głęboko pod ziemię.Kolejne przygody Morgana, Ash, Harper, Po i Jodi nie pozwolą nam się nudzić. Czeka nas tu sporo mocnych wrażeń. Co tak naprawdę sprowadziło ich w podziemia, co na nich czyha w tych lochach, czy to przypadek czy niekoniecznie? Już n początku nasuną się Wam te same pytania.

Micecraft Dungeons – Poradnik dla bohaterów.

W tej niewielkiej rozmiarów książce, w sztywnej okładce, z nurtującym tytułem „Dungeons” Młodzi fani znajdą miedzy innymi rady i podpowiedzi samych twórców gry, samych specjalistów. Chodzi tu o całkiem nową gre Minecraf Dungeons. W niej naszych bohaterów czeka kolejna trudna walka. Muszą ocalić świat przed Arcyzłosadnikiem. W tej walce te rady, w niej zawarte okażą się wręcz niezbędne i niezastąpione. To kolejny mega poradnik, kolejna obowiązkowa pozycja na półce fanów Minecraft i tego kwadratowego świata. Ciekawe strategie, oraz opisy nowych biomów wspomogą każdego, nawet tego zatwardziałego gracza.

Komiks – Minecraft. Na pastwę Mobów.

Lubicie komiksy? Tymon kocha, zwłaszcza gdy dotyczą jego ulubionego świata Minecraft. Co tym razem zgotował nam Egmont. Otóż w Tej części czeka nas kolejna mega przygoda ze znanymi i lubianymi bohaterami Minecraft.

Tym razem poznamy Orionem i Cahirą, rodzeństwo uczy się trudnej walki z potworami. Nie są jednak sami i mają dobrego nauczyciela. Jest nim mistrz Senan Skrupulatny. Rodzeństwo napotyka na swojej drodze Atrię. czy przystanie do nich i pomoże im odnaleźć i ocalić swojego mistrza, po którym pozostał tylko wilk, po jednej z trudnych walk? Co ich czeka? To nie lada gratka, nie tylko dla fanów gry ale i dla fanów komiksów samych w sobie. Cudne ilustracje i proste teksty, szybko się czyta i łatwo przyswaja. My z Tymonem gorąco polecamy.

Dziękujemy i gorąco polecamy <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights