Dzieci,  Książka - To co kocham

Newton czyli Najwybitniejsi Naukowcy według Egmont.

Po co czekać aż nasze pociechy zaczną uczyć się o niech w szkole?Jeśli tylko potrafią czytać to te komiksy od Egmont wprowadzą dzieci w świat naukowców, tych mniej lub bardziej wybitnych, ale na pewno takich którzy przysłużyli się światu.

Komiks który dziś wam pokażemy przybliży nam postać Newtona, Isaaca Newtona. To już drugi w naszej kolekcji.

Grawitacja w akcji.

Poznamy dzieje Newtona od jego narodzin po młodzieńcze życie, ukazujące jego największe osiągnięcia, odkrycia. Ten angielski uczony – fizyk, astronom, matematyk zawojował świat. Trzy zasady dynamiki to jeden z elementów fizyki które dzieci poznają dopiero w szkole. Dzięki tej książek mają już zalążek tej wiedzy.

Książka niewielkich rodzajów mieści w sobie humorystyczną wiedze o tym naukowcu. O jednej z serii już u nas czytaliście. Poznaliście wtedy Darwina i jego teorię ewolucji.

Same ilustracje, kadry, bardzo przyjemne dl oka, charakterystyczne dla Jordi Bayarri. Czyta się ją bardzo szybko, niemal w mgnieniu oka. Najfajniejsze jest w tym wszystkim to że nie jest nudna, nie zniechęca, a wręcz dzięki swej konstrukcji, zachęca do czytania nie tylko komiksu, ale i zagłębienia się w świat fizyki i jego osobistości.

Gorąco dziękujemy wydawnictwu:

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights