Canpol,  KONKURSY

Kreatywny konkurs fotograficzny z marką Canpol Babies – Rodzinne przygotowania do Świąt – WYNIKI !!!

KONKURS !!!

 

Dzięki marce Canpol Babies mam przyjemność zorganizować dla Was kolejny fantastyczny konkurs fotograficzny. Święta mamy już za sobą więc pewnie jesteście w posiadaniu pięknych Świątecznych zdjęć z przygotowań do tych najpiękniejszych Świąt.

Do wygrania są 2 zestawy butelka Haberman z podgrzewaczem marki Canpol Babies, czyli wygrywają 2 osoby.

 

Otóż aby wziąć udział w konkursie należy:
Wysłać na adres tylkokobieta@tylkokobieta.pl zdjęcie o tematyce “Rodzinne przygotowania do Świąt” Wysyłacie zdjęcie obrazujące temat – Interpretacja dowolna, bo jak się bawić to się bawić. Świąteczne przygotowania to piękny i rodzinny czas, zupełnie jak same Święta. Wierzę że posiadacie fotki ze wspólnych, rodzinnych przygotowań. Pieczenie świątecznych przysmaków, przygotowywanie aromatycznych wigilijnych potraw. Tworzenie dekoracji świątecznych, pakowanie prezentów, ubieranie choinki, to istna magia. My uwieczniamy te momenty, tak dla siebie. A wy? Jeśli macie takie zdjęcia możecie zgłosić się do konkursu. To jak zinterpretujecie temat to od Was zależy, może być to zdjęcie, praca plastyczna. Nie wysyłajcie zdjęć z profesjonalnych sesji fotograficznych.

 

W temacie wiadomości wpisujemy temat konkursu
“Rodzinne przygotowania do Świąt”

Do zdjęcia dodajemy jakiś krótki opis.

W zgłoszeniu podajemy:
*Imię i wiek dziecka

*Imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz link do waszego profilu na FB jeśli taki posiadacie.

Opis co przedstawia zdjęcie, lub praca plastyczna <3

To tyle jeśli chodzi o samo zgłoszenie.

Pozostałe warunki udziału w konkursie 😉

 1. Lubimy MNIE i sponsora czyli CANPOL – nieobowiązkowe ale miło będzie <3
 2. Lubimy i udostępniamy post konkursowy PUBLICZNIE TUTAJ  Miło będzie jeśli więcej osób weźmie udział w konkursie, im nas więcej tym weselej prawda?
 3. Zapraszamy pod postem do zabawy  znajomych i oznaczamy ich na niebiesko oczywiście 😉 – Im nas więcej tym weselej.
 4. Obserwujemy na Instagramie TUTAJ oraz na Google+ a także dodajemy witrynę do obserwowanych (nie obowiązkowe ale miło mi będzie).
 5. Wysyłając zgłoszenie automatycznie wyrażacie zgodę na jego publikację. A i jedna rodzina = jedno zgłoszenie !!!
 6. Zdjęcie zostanie zamieszczone w galerii dopiero gdy wszystkie warunki zostaną spełnione. Czyli kochani robimy wszystko na bieżąco,
  od razu i nie czekamy na nic 😉
 7. Zdjęcia zostaną zamieszczone na FB w specjalnie utworzonej konkursowej galerii oraz tutaj pod postem na Blogu ;);)
 8. Konkurs Trwa od 9.01.2019 do 9.02.2019 do północy. Zgłoszenia wysłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
 9. Wyniki ogłoszę w ciągu 3 dni od dnia zakończenia konkursu.
 10. Na dane zwycięzcy czekam także 3 dni, potem wyłaniam kolejnego 😉
 11. Nagrody sponsoruje i wysyła CANPOL.

Udział w konkursie Może brać każdy, nawet jeśli nie posiada FB !!! Jeśli nie posiadasz FB – przy zgłoszeniu proszę daj mi o tym znać 😉 Jeśli jednak posiadasz FB, miło będzie jeśli spełnisz powyższe warunki, typowe dla posiadaczy FB.

NIE MOŻE BYĆ TO KOLAŻ – 1 FOTKA !!! 1 RODZINA – 1 ZDJĘCIE. Nie jestem w stanie sprawdzić waszych metryk, rodzinnych powiązań więc liczę na waszą uczciwość i sumienie.

*Nie przyjmuję reklamacji i zażaleń czemu nie ja? To mój wybór, każdemu podoba się co innego, każdemu do gustu ma prawo przypaść inna praca, co nie znaczy że pozostałe są złe. Pamiętajcie wygrywają prace nie osoby. To tylko zabawa, nie dajmy się zwariować.

Kochani czytajcie regulamin –<3 Polubienie mnie i Sponsora to czysta grzeczność <3 Jeśli macie jakieś uwagi co do głoszeń, piszcie do mnie na priv wcześniej, a nie po ogłoszeniu wyników.

Proszę was, wysyłajcie kompletne zgłoszenia – ja nie będę rozszyfrowywać co od kogo. I Proszę wysyłamy na email, wtedy będzie pewność, że nie ominę zdjęcia bo już reklamacje miałam, a to dlatego że jedna skrzynka to jedna a nie 2, tym bardziej że ze skrzynką na FB i samym FB jest jak jest.

Postanowienia Końcowe:

 1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
 2. Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
  a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
  b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku,
  c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
  d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
 3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
 4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
 5. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.
 6. Organizator wybiera wygranego.
  Promocja nie jest w żaden sposób związana,ani sponsorowana ani przeprowadzana przez serwis Facebook .
  Nagrody nie można wymienić na inne ani na ekwiwalent pieniężny.Facebook
  nie ponosi również odpowiedzialności za przebieg konkursu
  Konkurs nie podlega ,ustawie z dnia 19. 11. 2009 o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. Zm.).
  Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr. 4, poz. 27 z późn. zm). wysyłka tylko na terenie PL.

Liczę na waszą uczciwość. Proszę czytajcie regulamin a wszystko pójdzie sprawniej.
Życzę miłej zabawy i czekam z niecierpliwością na wasze zgłoszenia.

GALERIA !!!

Galeria FB

 

WYNIKI !!!

Nadszedł czas na upragnione wyniki <3

Na początek chcę Wam bardzo podziękować za wspólna zabawę <3 Wszystkie prace są naprawdę cudowne, każda piękna i inna na swój sposób, niestety nagrodzić mogę tylko 2 osoby  <3 W ramach przeprosin i podziękowania za poprzedni falstart postanowilam wyróżnić jeszcze jedna nagrodą niespodzianką ode mnie <3

A więc pierwsze dwie nagrody lecą bez zmian do Pani Anny Treiber Dróżdż

oraz do Pani Pauliny Ryndak

Wyróżnienie zaś otrzymuje Pani Linda Dziuba

Wszystkim serdecznie gratuluję i bardzo proszę o pełne dane adresowe z numerem telefonu oraz adresem email dla marki Canpol <3 Zgłaszacie się do mnie ja wysyłam dane do marki Canpol i oni nagrody główne, zaś ja wyróżnienie <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights