Książka - To co kocham

Nasz domowy zwierzyniec, czyli kolekcja Wesoła Farma od De Agostini + Prezent !

W miejskim zgiełku ciężko jest znaleźć zwierzęcy zakątek w którym dzieci będą mogły po obcować z naturą, poznać zwierzęta, głównie te z gospodarstw domowych. Jest to bolesne gdy dzieci nie mogą posiadać własnego zwierzaka choćby przez alergie różnego rodzaju tak jak u nas. Nie przeszkadza to jednak by stworzyć dziecku namiastkę farmy, dzięki której pokażemy mu świat z perspektywy farmy, zwierząt hodowlanych. Pamiętacie zapewne jak niemowlę zaczynające mówić chcemy nauczyć jak najwięcej słów, dziecko chętnie powtarza sylaby, oraz różne dźwięki, zwłaszcza te zwierzęce. My nie mamy takiej możliwości by obcować na co dzień z takim obliczem natury. ZOO się zdarza, wizyta na wsi jednak tam nie zobaczą wszystkiego tego co przygotowała dla nas De Agostini.

Otóż postanowiliśmy zamówić prenumeratę fantastycznej kolekcji Wesoła Farma. Dzięki tej kolekcji wejdziemy w posiadanie niewielkich rozmiarów książeczek, które wprowadzą nas w świat gospodarstwa, zwierząt hodowlanych takich jak Świnka, krowa czy koń. Każda książeczka to szereg ciekawostek o zwierzętach, ich pochodzeniu, rasach. A także ciekawe historyjki. Wszystko opatrzone bardzo ładna szata graficzną, przyjazną dziecku. Dzięki nim sami zapewne czegoś się nauczymy, bo przecież nie wiemy wszystkiego i wciąż czegoś się uczymy. Nikoś wchodzi w ten fantastyczny etap, i to fantastyczna zabawa że mogę mu pomóc w zdobywaniu umiejętności naśladowania i rozpoznawania zwierząt. Świetna zabawa dla moich starszych dzieci które również chętnie zaglądają do książeczek, jednak chętniej bawią się figurkami które dołączane są do książeczek przy prenumeracie. Dzięki tym dodatkom, możemy stworzyć swoją własną Wesołą farmę. Dziś pokaże wam pierwsze 3 numery, w których posiadaniu już jesteśmy, i pojawią się kolejne posty z kolejnymi numerami 😉

Czy nie prezentuje się fantastycznie? Dodatkowo przy zamówieniu całej prenumeraty otrzymamy inne ciekawe prezenty, sami sprawdźcie Tutaj.

Może książeczka nie nadaje się do użytku przez tak małe dziecko jak Nikoś, bo posiada miękkie strony, ale rodzic może wprowadzić brzdąca w fantastyczny świat. Kiedy Tymon jako 3 latek poszedł do przedszkola i Pani chwaliła go za znajomość zwierząt podwórkowych i gdy mówiła że są dzieci które bladego pojęcia o tym nie mają byłam w szoku, i nie mówię tu o jakiś wymyślnych egzotycznych zwierzętach. Teraz ta kolekcja pomoże nam w poszerzaniu ich wiedzy oraz edukacji Nikośka. A jak prezentują się pierwsze numery, książeczki i dodatki? Sami zerknijcie.

Są gusta i guściki jeśli chodzi o graficzną oprawę książeczek dla dzieci, ta mnie bardzo przekonuje. Ju sama okładka przykuwa uwagę. Sztywna, kolorowa, z wyraźnymi tytułami które ułatwią odczytanie dziecku które zaczyna już przygodę z czytaniem.

Czy wasze dzieci również się gają po takie książeczki? Nie wiem jak Wy ale ja uwielbiam książki które uczą, pokazują nasz świat, nasze otoczenie w prosty i przyjemny dla dziecka sposób.


I jak Wam się podoba? Co myślicie o takim rozwiązaniu? Ja jestem na TAK <3 Jeśli pokusicie się o taki zestaw to zapraszam TUTAJ, a po wpisaniu kodu PROMOFARMA2019 otrzymacie prezent !!!

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights