Książka - To co kocham

Co łączy książkę z Lego? Owieczka Bebe od Wydawnictwa Ameet.

Wreszcie komuś udało połączyć się to co lubi każde dziecko, bajeczną książkę i Lego. Mianowicie Amet wypuściło serię książeczek Lego Duplo z klockami Lego. Barwna książeczka z ciekawa historyjką, przygodą owieczki Bebe chociażby tak jak w naszym przypadku. Książeczka ta to prezent jesteśmy nią mega zachwyceni, Każde z mojej fantastycznej trójki uwielbia Lego, choć Tymon i Liliana już z duplo wyrastają to Nikoś jest książka zachwycony, z klockami buszuje z rodzeństwem <3 A o przygodach owieczki czytamy wieczorkiem. Poznaje świat zwierząt i lego. 12 stron kolorowych przygód. Z serii znajdziemy między innymi słonia, konia, żyrafę. Twarda oprawa, twarde strony, barwne ilustracje ze świata Lego Duplo zachwycają. Świetny pomysł. Jedyne czego żałuję to, tego że ciężko jest ją dostać. Jednak wiem że będę szukać.

Dziecko w wieku Nikośka na pewno zachwycą kolorowe obrazki i sam fakt iż rodzic mu czyta. Dla ciut starszych dzieci w książeczce są zagadki na spostrzegawczość, np Gdzie mogła schować się Bebe? Jakie kwiatki lubi? Co robią świnki? Fantastyczny pomysł. Mam nadzieje ze Amet nie zaniecha i wypuści ciąg dalszy bo my jesteśmy mega zadowoleni. Dodatkowo można czytać budując z Lego duplo farmę z obrazków, i tworząc własną historię. W książeczce znajdziemy figurkę – zwierzątko oraz dwa elementy, kwiatek, drzewko lub krzew. Bardzo fajna sprawa. My już mamy spory zestaw Lego Duplo, ale takich elementów nigdy za wiele. Teraz zabawa jeszcze fajniejsza.

#KochaniePrzezCzytanie

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights