Bambino,  DIY,  Dzieci

Mustang z Dzikiej Doliny. Historia Filmowa na papierze.

Mustang z dzikiej Doliny – Spirit Free czyli Duch wolności ale czy tylko o nim można tak powiedzieć? Dla tego kto już oglądał film, książka nie będzie niczym nowym, choć my nieporównywalnie wolimy z książką przeżywać te same przygody.

Harper Kids przedstawia najnowszą opowieść filmową o przygodach pewnego Mustanga z Dzikiej Doliny ale i Lucky. Poznamy tu tą historię od podszewki. Mało kto wie jak toczyły się losy Lucky wcześniej. Tu przeczytamy o tym jak wróciła do Miradero, dlaczego musiała je wcześniej opuścić. Do kogo wróciła, jak poznała swe najlepsze przyjaciółki, jak zaprzyjaźniła się z Mustangiem i ile przeszła by jej zaufał. Książka ukazuje jak uratowała swego Mustanga z rąk bandytów, wraz z jego rodziną. To w tym czasie zapragnęła tu pozostać, być blisko przyjaciółek, ojca, tu gdzie się urodziła, gdzie po raz ostatni widziała mamę. Wzruszająca a jakże piękna. Piękne ilustracje w niczym nie odbiegające od filmu. Coś pięknego. Lila zachwycona kolejną nowością z przygodami Lucku na swej półce.

Po lekturze relaks przy kolorowance czy książeczce z zadaniami naklejkami, także z Mustangiem i Lucky w roli głównej? Czemu nie! Zapraszamy:

Po więcej przygód Lucky zapraszamy na stronę Harper Kids <3 Nie wiem jak wy ale my czekamy na kolejne przygody Dziewczyn i Mustangów z Miradero.Po więcej przygód Lucky zapraszamy na stronę Harper Kids <3 Nie wiem jak wy ale my czekamy na kolejne przygody Dziewczyn i Mustangów z Miradero.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights