Bambino,  DIY,  Dzieci

Mustang z Dzikiej Doliny. Historia Filmowa na papierze.

Mustang z dzikiej Doliny – Spirit Free czyli Duch wolności ale czy tylko o nim można tak powiedzieć? Dla tego kto już oglądał film, książka nie będzie niczym nowym, choć my nieporównywalnie wolimy z książką przeżywać te same przygody.

Harper Kids przedstawia najnowszą opowieść filmową o przygodach pewnego Mustanga z Dzikiej Doliny ale i Lucky. Poznamy tu tą historię od podszewki. Mało kto wie jak toczyły się losy Lucky wcześniej. Tu przeczytamy o tym jak wróciła do Miradero, dlaczego musiała je wcześniej opuścić. Do kogo wróciła, jak poznała swe najlepsze przyjaciółki, jak zaprzyjaźniła się z Mustangiem i ile przeszła by jej zaufał. Książka ukazuje jak uratowała swego Mustanga z rąk bandytów, wraz z jego rodziną. To w tym czasie zapragnęła tu pozostać, być blisko przyjaciółek, ojca, tu gdzie się urodziła, gdzie po raz ostatni widziała mamę. Wzruszająca a jakże piękna. Piękne ilustracje w niczym nie odbiegające od filmu. Coś pięknego. Lila zachwycona kolejną nowością z przygodami Lucku na swej półce.

Po lekturze relaks przy kolorowance czy książeczce z zadaniami naklejkami, także z Mustangiem i Lucky w roli głównej? Czemu nie! Zapraszamy:

Po więcej przygód Lucky zapraszamy na stronę Harper Kids <3 Nie wiem jak wy ale my czekamy na kolejne przygody Dziewczyn i Mustangów z Miradero.Po więcej przygód Lucky zapraszamy na stronę Harper Kids <3 Nie wiem jak wy ale my czekamy na kolejne przygody Dziewczyn i Mustangów z Miradero.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x