My i nasze dni

Moje Top – 3 fryzury na co dzień i ich stylizacja…

Nie wiem jak wy ale ja mam problem z włosami…są toporne na stylizację… Dlatego  wybieram szybkie i łatwe fryzury bez udziwnień.  Pokażę wam 3 z nich… Uchwycone na chybcika ale zawsze coś, i pokaże wam co użyłam do stylizacji. Produkty goszczą u mnie do nie dawna i choć lakieru z innej serii używałam tak pianki z tej firmy nie.

Fryz 1

Nieład, spięta grzywka do tyłu – to mój typ na co dzień 😉

 

Kolejna… Spięte w kucyk, dość wysoko. Bez udziwnień. To był mój Top do pracy. Włosy nie przeszkadzały, nie plątały się nigdzie nie musiałam się martwić o ciągłe ich poprawianie. To samo jest w domu, przy gotowaniu, wiadomo z jakiego powodu lepiej włosy związać – nie ma niespodzianek w potrawach potem.

 

Fryz 3 – Wyprostowane prostownicą, zaczesane na bok. Ot tak zwyczajnie.

 

Jak widać nie mam talentu do Selfi ;P

Do stylizacji włosów użyłam tylko WellaVlex.

 

 

 

 

 

 Kto używa – używał tych produktów WellaFlex? U mnie się sprawdziły. Fryzury zwłaszcza 2 i 3 wytrzymują bez poprawek cały dzień, głównie ta ostatnia, moje włosy mają tendencje do falowania jeśli tylko jest za wilgotno, to prostowanie  nic nie da, zaraz są fale na całej długości. Nie powiem że mi się nie podoba taki nie ład też ma swój urok, ale czasem chce je ujarzmić no i się udało.

Make – Up – totalna improwizacja – też czasem tak szalejecie? W końcu lato jest ;P

Kto ciekaw kolorówki której użyłam?  to będzie pościk ;P

 

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights