My i nasze dni

Moje Top – 3 fryzury na co dzień i ich stylizacja…

Nie wiem jak wy ale ja mam problem z włosami…są toporne na stylizację… Dlatego  wybieram szybkie i łatwe fryzury bez udziwnień.  Pokażę wam 3 z nich… Uchwycone na chybcika ale zawsze coś, i pokaże wam co użyłam do stylizacji. Produkty goszczą u mnie do nie dawna i choć lakieru z innej serii używałam tak pianki z tej firmy nie.

Fryz 1

Nieład, spięta grzywka do tyłu – to mój typ na co dzień 😉

 

Kolejna… Spięte w kucyk, dość wysoko. Bez udziwnień. To był mój Top do pracy. Włosy nie przeszkadzały, nie plątały się nigdzie nie musiałam się martwić o ciągłe ich poprawianie. To samo jest w domu, przy gotowaniu, wiadomo z jakiego powodu lepiej włosy związać – nie ma niespodzianek w potrawach potem.

 

Fryz 3 – Wyprostowane prostownicą, zaczesane na bok. Ot tak zwyczajnie.

 

Jak widać nie mam talentu do Selfi ;P

Do stylizacji włosów użyłam tylko WellaVlex.

 

 

 

 

 

 Kto używa – używał tych produktów WellaFlex? U mnie się sprawdziły. Fryzury zwłaszcza 2 i 3 wytrzymują bez poprawek cały dzień, głównie ta ostatnia, moje włosy mają tendencje do falowania jeśli tylko jest za wilgotno, to prostowanie  nic nie da, zaraz są fale na całej długości. Nie powiem że mi się nie podoba taki nie ład też ma swój urok, ale czasem chce je ujarzmić no i się udało.

Make – Up – totalna improwizacja – też czasem tak szalejecie? W końcu lato jest ;P

Kto ciekaw kolorówki której użyłam?  to będzie pościk ;P

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: