Książka - To co kocham

Tomek i przyjaciele. Książeczki z zadaniami dla dzieci.

Tomek i przyjaciele. Zadania dla dzieci od Harperkids.

Czas choroby to najgorszy czas, dlatego jak tylko mogę staram się nieba przychylić i zaserwować dzieciom to co lubią. W przypadku Nikosia, nie jest to trudne. Wystarczy taka oto niepozorna książeczka wypełniona zadaniami i naklejkami.

100 naklejek….

100 naklejek od Harper Kids powraca, tym razem z ekipą pociągów, z Tomkiem na czele. Wraz z przyjaciółmi serwują sporo ciekawych zadań, które wspierają rozwój pociech w wieku Nikosia – 5 lat.

Szlaczki które usprawnią rączki w pisaniu. Początki pisowni literek też przecież nie są łatwe. Dopasowywanie cieni, odnajdywanie drogi, czy też rozsianych elementów to tylko niektóre z zadań. Wszystko urozmaicone naklejkami. Mnóstwo naklejek, część do wykorzystania przy zadaniach, ale sporo do wykorzystania w dowolny sposób. A co tu kryć, każde dziecko naklejki kocha, zwłaszcza jeśli są z bohaterami ulubionej bajki.

Dzięki takim książeczkom dziecko ćwiczy spostrzegawczość, zdolności plastyczne, a także zdolności manualne. Książeczka formatu A4, mega kolorowa jak widać, pełna naklejek, a dla pewności, na samym końcu są odpowiedzi do zadań. My bawiliśmy się tak że za każdą prawidłowo wykonaną stronę, Niko mógł nakleić naklejkę, w wyznaczonym do tego miejscu. Mega motywujące, a ile satysfakcji.

Niko książeczkę dopadł i rozszyfrował wszystko w tempie ekspresowym. Już planuje kolejne oklejanie mebli, bo jak to twierdzi będzie ładniej!

Ale co najważniejsze zapomniał przy niej o chorobie…. Sezon dopiero się rozkręca więc a kysz choroby. Oby dalej w zdrówku czego i wam życzymy. Popracowaliśmy, no to czas na odpoczynek.

Imprint – Książki HarperKids
Ilustrator – Mattel
Data premiery – 2023-07-12
Kategoria – Przedszkolak 3+
Liczba stron – 16
Seria/cykl – 100 naklejek
Bohater – Tomek i Przyjaciele
Wysokość – 294
Szerokość – 205
Przeznaczenie – Książki do zabawy
Treść/Tematyka – O bohaterach seriali
Ilustracje – Kolorowe
Oprawa – zeszytowa
Strony – Cienkie

===> Ten tytuł i inne z serii <===

Gorąco polecamy, i dziękujemy za egzemplarz recenzencki Wydawnictwu HarperKids.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights