Dzieci,  Książka - To co kocham

Moje bajeczki, seria od Harper Kids

Moje bajeczki to seria książeczek dla dzieci o przygodach znanych i lubianych bohaterów. Między innymi ZygZac MCQueen, czy Ptasia Ekipa. Te dwie dziś Wam przybliżymy.

Moje bajeczki o wyścigach.

Są to lekkie lektury przed snem idealne. Ta niewielkich rozmiarów książeczka mieści rewelacyjną historię o przygodach czerwonej bryki znanej z bajki Auta. Pojawiają się tu już znane postaci, ale i kilka nowych. Dzieci poznają nowa jeszcze nie znaną historię. Jakie przygody czekają tu ZygZaca? Dowiecie się na pewno ile pracy i wysiłku kosztuje przygotowanie do wyścigu tak by go wygrać.

Moje bajeczki o kadetach Ptasiej Akademii.

Ptasia Akademia to jedna z bajek które uwielbiają moje dzieci. Moje bajeczki to 5 ciekawych historii z kadetami w roli głównej. Nowe przygody, wyzwania. Co jeszcze czeka kadetów? Co wydarzy się na zakręconej wyspie?Oj sporo, zaczną znikać banany, pojawi się na horyzoncie skarb, i do tego tajemnicza jaskinia.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights