Dzieci,  Ja i moje rozważania.,  Książka - To co kocham

Książeczki które ćwiczą spostrzegawczość z Muminkami w roli głównej.

Książeczki które dziś chcemy Wam pokazać, bawią, uczą ale i ćwiczą spostrzegawczość. Do tego bohaterami są znane i lubiane Muminki <3 Pamiętam jak z bratem zasiadałam przed Tv i oglądaliśmy co wieczór Muminki <3 Lubiłam i lubię te bajkę do tej pory. Moje dzieci też polubiły te sympatyczne stworzenia.

Muminki w lesie. Szukaj i znajdź.

Tym razem sympatyczna rodzinka Muminków wraz z przyjaciółmi pakuje się na wyprawę w poszukiwaniu skarbów natury, poznawaniu przyrody, zagłębianiu się w jej życie. My będziemy musieli im w tym pomóc. Naszym zadaniem będzie znalezienie szczegółów o których mowa w poleceniach. Ilustracje choć cudne to jednak nie ułatwia nam tego. Przy okazji poszukiwań dzieci maja okazję ćwiczyć pamięć, spostrzegawczość, a także uczyć się. Poznawanie łona przyrody leśnej, jej mieszkańców ale i nie tylko.

Wydanie: 2020
Seria/cykl: SZUKAJ I ZNAJDŹ
Autor: Katariina Heilala, Päivi Arenius
Ilustrator: Päivi Arenius
Tłumacz: Izabela Karpiszuk
Typ oprawy: kartonowa
Data premiery: 17.06.2020

Muminki i morze. Szukaj i znajdź.

W tej książeczce mamy okazje poznać morskie szlaki wiodące do latarni morskiej. Kolejne spotkanie z Muminkami, pełne przygód i dobrej zabawy. Tym razem będziemy musieli pomóc im odnaleźć między innymi ich ekwipunek który wywiał za burtę wiatr.

Wydanie: 2020
Seria/cykl: SZUKAJ I ZNAJDŹ
Autor: Katariina Heilala
Ilustrator: Päivi Arenius
Tłumacz: Izabela Karpiszuk
Typ oprawy: kartonowa
Data premiery: 17.06.2020

Książeczki są kartonowe więc idealne dla młodszych szkrabów. świetna forma ćwiczenia własnych zdolności spostrzegawczych. My serdecznie polecamy, a z serii Szukaj i znajdź znajdziecie także inne tytuły.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights