My i nasze dni,  współpraca

Dzień Edukacji Narodowej – Odlotowe upominki dla nauczycieli.

Jak co roku,, w październiku obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. A co za tym idzie w szkołach uczniowie dziękują swoim nauczycielom, wychowawcom za wkład włożony w ich edukacje, za trud i wysiłek. Niegdyś były to kwiaty, dziś można uczcić ten dzień innym upominkiem. Upominkiem który nie uschnie, nie zwiędnie, a zostanie na dłużej.

Upominki personalizowane na Dzień Nauczyciela

 

Dziś chciałam Wam pokazać jakie upominki dostaną Panie od Tymona z klasy. Z trójka klasową długo myślałyśmy nad czymś fajnym i przypomniała mi się już znana przeze mnie firma. Pamiętacie MY Gift DNA? Otóż na ich stronie można znaleźć, fantastyczne wręcz odlotowe upominki, personalizowane upominki.

My pokusiliśmy się na odlotowe kubki personalizowane, z hasłem – Odlotowa nauczycielka i miejscem na imię i nazwisko nauczycielki, z super grafika przedstawiającą lecącą niczym Superman nauczycielkę <3 Kubków na dzień nauczyciela mamy do wyboru kilka wzorów. i możemy je dowolnie personalizować. Nadruk na kubku jest obustronny, tzn po obu stronach ucha. Jest odporny na zmywanie. Można zmywać go w zmywarce.

Zaś wychowawczyni Klasy Tymka otrzyma grawerowany notatnik. Notatnik dostępny w trzech wersjach kolorystycznych i tu również pole do popisu mamy jeśli chodzi o grawer. Notatnik wielkości A%, obszyty delikatnym materiałem skóropodobnym. Obszycie na brzegach dodaje elegancji. Grawer wykonany jest techniką laserową. Jeśli chodzi o grawer to możemy wybrać notatniki z różnymi wzorami. 190 stron do zapisania,  z satynową zakładką ułatwiająca odnalezienie ważnej notatki.

Dostawa zamówionych produktów jest błyskawiczna, realizacja zamówienia tego samego dnia i następnego wysyłka. Sama personalizacja zajmuje dosłownie chwilkę. Dzień nauczyciela już w niedzielę więc spieszcie się.

 

Gorąco zachęcam do skorzystania z oferty. Produkty bardzo dobrej jakości, i w świetnej cenie.

Zapraszam na stronę:

Leave a Reply

%d bloggers like this: