Canpol,  KONKURSY,  współpraca

Mega Rozdanie z Mamusiowy Świat – Wygraj zestaw od Canpol Babies

Mam wielką przyjemność zaprosić Was razem z zaprzyjaźnioną stronką – sponsorem tej fantastycznej nagrody – Mamusiowy Świat.

Do wygrania jest zestaw widoczny na zdjęciu. Zestaw Toys marki Canpol Babies. Zestaw składa się z dwóch butelek oraz anatomicznego smoczka.

No to zaczynamy:

 

 

 

 

Otóż należy:

  1. Być Fanem Mamusiowy Świat
  2. Być Fanem PrzedeWszystkimKobieta
  3. Polubić, udostępnić publicznie post konkursowy Tutaj.
  4. W komentarzu pod postem konkursowym wyrazić chęć udziału w zabawie – Jest to automatycznie wyrażenie zgody na przetwarzanie przeze mnie Waszych danych osobowych w przypadku wygranej.
  5. Zaprosić do wspólnej zabawy znajomych, im nas więcej tym weselej.
  6. Teraz pozostaje czekać na wyniki, wyniki ogłoszę w ciągu 3 dni.
  7. Konkurs trwa od 9.12.2018 do 31.12.2018 do północy.

Po ogłoszeniu wyników zwycięzca kontaktuje się bezpośrednio z Mamusiowy Świat – sponsorem nagrody.

Postanowienia końcowe:

1.Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
2.Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku,
c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
5. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.
6. Organizator wybiera wygranego w drodze losowania.
Promocja nie jest w żaden sposób związana,ani sponsorowana ani przeprowadzana przez serwis Facebook .
Nagrody nie można wymienić na inne ani na ekwiwalent pieniężny.Facebook
nie ponosi również odpowiedzialności za przebieg konkursu
Konkurs nie podlega ,ustawie z dnia 19. 11. 2009 o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. Zm.).
Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr. 4, poz. 27 z późn. zm). wysyłka tylko na terenie PL.

Życzę Wam miłej zabawy i liczę na spooorą frekwencję <3

 

WYNIKI !!!

 

Czas na upragnione wyniki konkursu organizowanego dzięki Mamusiowy Swiat <3 <3 <3 Fantastyczna nagroda od stronki wędruje do….. nr 11 <3 <3 <3

A numerek 11 to Pan Damian Kuraś !!! Panie Damianie serdecznie Gratuluję i zapraszam do kontaktu ze sponsorem na stronie Mamusiowy Świat <3 <3 <3 Pozostałym serdecznie dziękuję za wspólną zabawę <3 Wypatrujcie kolejnych konkursów <3

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: