Dzieci,  Ja i moje rozważania.,  Książka - To co kocham

Jesienne nowości ze świata Trolli.

Tą bajkę, i jej bohaterów zna chyba każdy. Poppi i Mruk to ulubieńcy słynnej ekranizacji Trolle. Nie dawno wyszła 2 część, kto już oglądał? My tak. Trolle i ich nowe i stare przygody zagościły także u Harper Collins. Dziś przedstawimy Wam kilka nowych czytelniczych ale i nie tylko propozycji z tymi małymi i jakże kolorowymi bohaterami.

Na pierwszy ogień ciut rozrywki.

Trolle 2 – 600 naklejek

Coś dla każdego fana już nie tylko Trolli ale i samych naklejek. Kto ich nie lubi, lubi je każde dziecko. Pamiętam jak sama oklejałam wszystko co tylko się dało. Niekoniecznie miejsca do tego przeznaczone ;P

Książeczka zawiera ogrom naklejek,a na nich ogrom kolorowych postaci z bajki. Znajdziecie tam każdego bohatera. Do tego naklejki możemy wykorzystać dowolnie, choć może i przydadzą się do rozwiązywania zadań. Jakich zadań, otóż w książeczce znajdziecie sporą dawkę rozrywki. Mianowicie zadania, które potwierdzą Waszą znajomość, bajki, Trolli i ich przygód. Zadania mega proste, a naklejkowe szaleństwo nie skończy się szybko.

Trolle 2 – Koloruj i naklejaj

Ta kolorowanka w formacie A4 zapewni nam spora dawkę zajęć na kilka godzin. Macie w domu fanów tej bajki, lub choć maniaków kolorowanek, którzy kolorują wszystko, wszędzie i to nie tylko w kolorowankach? Ja tak, dlatego często u nas w domku takie goszczą <3

W książeczce dzieci znajdą Cudne kolorowe postaci które potrzebują barw, muszą im je nadać. Na wzór maja naklejki. Do tego każdą ilustracja jest opatrzona ciekawostką, takim krótkim przedstawieniem, postaci. No i co jeszcze? Oczywiście hitowe naklejki, u nas w domu jest na nie szał. Na szczęście dzieci ju nie oklejają nimi wszystkiego co tylko trafi się na drodze.

Trolle 2 – Nowa Kolekcja Bajek

To coś na co czekałam i ja. Nie wiem jak jest u was w domku, ale ja sama uwielbiam czytać, i choć ja na swoje lektury mam coraz mniej czasu to jednak dzieciom wpajam i widzę efekty zamiłowania do książek, do czytania. Z chęcią po nie sięgają, z chęcią czytają swoje książki jak i lektury.

Nowa Kolekcja bajek, to cudna seria książek dla dzieci, pełna znanych i lubianych tytułów. Tym razem to Trolle 2. Historie z bajki które znacie, jak i te mniej znane. Pięknie opracowane, kolorowe. No i ta cudna dmuchana oprawa. Uwielbiam takie książki, mają w sobie to coś, tą magię. Książka zawiera 4 historie. Każda odrębna, każdą możecie czytać osobno. Każda prosta w czytaniu i odbiorze. Przekazuje to co ma przekazać i uczy bo każda bajka to powinna robić. Pamiętacie złą kucharkę z pierwszej części? Tutaj znów zawita. A w drugiej części poznamy Królową Barb i zrobi się jeszcze bardziej muzycznie. Dzieci z chęcią wieczorem przed snem zasiadają z nią i czytają osobno po jednej z historii. Takie czytanie, już niekoniecznie przez rodzica utrwala dzieciom wymowę, wpaja nowe słownictwo, ale i usprawnia czytanie. Mnie ta kolekcja urzekła <3 Sami się przekonajcie.

Dziękujemy za mega dawkę nowych przygód z Trollami <3

Leave a Reply

%d bloggers like this: