#kobieta, #dzieci, #zabawa, #testy, #recenzje, #opinie, #przepisy, #diy, #fotografia, #blogmam, #blogującamama, #instamama, #testyirecenzje, #rzetelneopinie, #women, #kids, #formam #forkids, #dladzieci, #dlamam, #blogparentingowy, #bloglifestyle, #lifestyle, #parenting, #mama, #matka,
Dzieci,  Ja i moje rozważania.,  Książka - To co kocham

Kolejne komiksowe przygody Anny i Elsy.

A czy wasze córki lubią komiksy?Liliana je bardzo polubiła, odkąd został wydany komiks Kraina Lodu. Możemy w nich poczytać oo całkiem nowych, nieznanych przygodach sióstr z Arendelle. Co tym razem czeka Anne i Elsę?

Tym razem siostry wraz z przyjaciółmi wyruszą na poszukiwania dziewczynki o imieniu Hedda. Dziewczynka z sierocińca z wybujałą wyobraźnią, przynajmniej tak wszyscy myślą. Anna zaprosiła ja do zamku jednak ta nie dociera na miejsce. A co jeśli coś jej się stało? Co jeśli jej opowieści nie są zmyślone, a są całkiem realne? Co czeka siostry? Czy odnajdą Heddę cała i zdrową? Czy Zakazana Kraina o której tak wiele mówiła Hedda istnieje?

Powiem Wam że z tomu na tom komiksy są coraz ciekawsze. Sama się wciągnęłam.

Wydanie: 2020
Seria/cykl: KRAINA LODU
Scenarzysta: Joe Caramagna
Ilustrator: Joe Caramagna
Tłumacz: Adrianna Zabrzewska, Mateusz Lis
Typ oprawy: miękka
Data premiery: 03.06.2020

Ilustrator nie zawiódł, cudne jak zwykle ilustracje, pełne życia. Kolejna piękna historia, dla fanek Krainy Lodu. Z chęcią takie przygody obejrzałoby się na ekranie. Nie jest to na bank ostatni komiks z serii w naszej biblioteczce. Już czekamy na następne <3 Powiem Wam jedno, uśmiejecie się ale i wzruszycie, może i uronicie łzę.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: