Dzieci,  Ja i moje rozważania.,  Książka - To co kocham

Kolejne komiksowe przygody Anny i Elsy.

A czy wasze córki lubią komiksy?Liliana je bardzo polubiła, odkąd został wydany komiks Kraina Lodu. Możemy w nich poczytać oo całkiem nowych, nieznanych przygodach sióstr z Arendelle. Co tym razem czeka Anne i Elsę?

Tym razem siostry wraz z przyjaciółmi wyruszą na poszukiwania dziewczynki o imieniu Hedda. Dziewczynka z sierocińca z wybujałą wyobraźnią, przynajmniej tak wszyscy myślą. Anna zaprosiła ja do zamku jednak ta nie dociera na miejsce. A co jeśli coś jej się stało? Co jeśli jej opowieści nie są zmyślone, a są całkiem realne? Co czeka siostry? Czy odnajdą Heddę cała i zdrową? Czy Zakazana Kraina o której tak wiele mówiła Hedda istnieje?

Powiem Wam że z tomu na tom komiksy są coraz ciekawsze. Sama się wciągnęłam.

Wydanie: 2020
Seria/cykl: KRAINA LODU
Scenarzysta: Joe Caramagna
Ilustrator: Joe Caramagna
Tłumacz: Adrianna Zabrzewska, Mateusz Lis
Typ oprawy: miękka
Data premiery: 03.06.2020

Ilustrator nie zawiódł, cudne jak zwykle ilustracje, pełne życia. Kolejna piękna historia, dla fanek Krainy Lodu. Z chęcią takie przygody obejrzałoby się na ekranie. Nie jest to na bank ostatni komiks z serii w naszej biblioteczce. Już czekamy na następne <3 Powiem Wam jedno, uśmiejecie się ale i wzruszycie, może i uronicie łzę.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights