Dzieci,  Książka - To co kocham

Podręcznik kreatywności – Dla fanów Minecraft.

Kolejny podręcznik dla fanów kultowej już gdy Minecraft. Ten ma za zadanie pobudzić waszą kreatywność jeśli chodzi o budowlę. Gracze dzięki niemu mogą poznać nowe techniki budowli, triki, ciekawe konstrukcje, sposoby choćby oświetlania swoich konstrukcji.

Tymon to ogromny fan tej gry,w jego kolekcji to już kolejny podręcznik. Studiuje go ostatnio na równi z lekturami. Podjęłam nawet próbę gry, tego by spróbował mi ją wytłumaczyć, niestety poległam w przedbiegach, a jego miny mówią wszystko. Sami popatrzcie jakie autorzy przygotowali cacka. Takie same lub za ich pomocą nawet lepsze możecie skonstruować w swoich światach.

Podręczniki pozwalają zgłębić tajniki budowli ale i nie tylko. Pozwalają lepiej poznać światy, i lepiej wykorzystywać przestrzeń, bloki, techniki konstrukcyjne. Co w konsekwencji powinno odbić się na lepszych efektach w grze. Tymon to zatwardziały gracz, i robi wszystko by być jeszcze lepszy. Oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku. Cieszę się że Wydawnictwo pokusiło się o wydania tego typu. Wolę takie podręczniki niżeli zatapianie się online w ich poszukiwaniu. Polecam.

  • Wydanie: 2021
  • Seria/cykl: MINECRAFT
  • Autor: Thomas McBrien
  • Ilustrator: Ryan Marsh
  • Tłumacz: Anna Hikiert
  • Typ oprawy: twarda
  • Data premiery: 13.10.2021
Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights