Dzieci,  Książka - To co kocham

Bing – Nowości książkowe dla najmłodszych od Harper Kids.

Króliczek Bing niepostrzeżenie wkradł się w nasze łaski i serduszko Nikosia. Mój syn go wręcz uwielbia, ogląda odcinek za odcinkiem, a z książeczkami by nawet spał, kilka już u nas widzieliście, a dziś pokażemy wam kolejne pozycje.

Na pierwszy ogień:

Bing – Małe wielkie rzeczy. Moja pierwsza biblioteczka.

Ta mała niepozorna paczuszka to zestaw 4 książeczek. Każda o czymś innym. Poznamy ulubione powiedzonka Binga, jego przyjaciół, poznamy to co lubi, kocha i jego ulubione zabawy. W zestawie są: Bing mówi, Bing kocha, Bing się bawi, Przyjaciele Binga.

Wszystkie książeczki są kartonowe i mają zaledwie kilka stron. Zmieszczą się w najmniejszych rączkach, tekstu jest bo dla najmłodszych liczy się przecież zabawa i obrazki a te są naprawdę cudne, idealnie odwzorowane. rdzo mało więc dzieci się nie znudzą. Chowając je w etui można zauważyć że da się z ich grzbietów ułożyć Binga, ot taka układanka, ale to nie wszystko. Tył książeczek to też swego rodzaju puzzel. A z4 powstanie układanka.

Z tej samej serii znajdziecie równiez inne tytuły z Bingiem w roli głównej <3 Więc gorąco polecam zajrzeć do księgarni <3. Nikosiowi bardzo przypadła do gustu ta seria, i mi z resztą także. Książeczki nie są duże, a do tego mega kolorowe, kontrastowe i co najlepsze pomogą w nauce otaczającego nas świata, przedmiotów, słów, i samego Binga <3

Bing – 100 słów na co dzień. Książeczka z otwieranymi okienkami.

Ta książeczka to nie jest zwykła książeczka z tekstem i obrazkami, ale i tajemniczymi okienkami. Posiada otwierane okienka, które kryją różne przedmioty, np zagubione skarpety, czy kredki <3 Jest równie kolorowa co zabawna. To niesamowita frajda dla dziecka, szukanie tych otwieranych okienek, i niespodzianek jakie kryją.

Jeśli macie w domu małego fana Binga, to te książeczki będą idealne, nawet jako prezent na nadchodzące Mikołajki czy też pod choinkę <3 Bo jednak książeczka to zawsze książeczka <3 Te z otwieranymi okienkami to u nas hit, zawsze zgadujemy co może się tam kryć, mega zabawa przy tym i ogrom śmiechu czasami.

Leave a Reply

%d bloggers like this: