Dzieci,  Książka - To co kocham

Kolorowy Świat i Akademia Mądrego Dziecka.

Akademia Mądrego Dziecka i Kolorowy świat to kolejna podseria która ma za zadanie przybliżyć dziecku świat, uczyć i poznawać nowe miejsca, środowiska. Dziś pokażemy wam z Nikosiem dwa ciekawe tytuły które polubi każdy maluch.

W gospodarstwie

Ta kolorowa książeczka ma za zadanie przybliżyć maluchowi świat zwierząt w gospodarstwie domowym. Kury, świnki, owieczki, wszystko Tutaj, okraszone małą ilością tekstu, za to z mnóstwem niespodzianek które dziecko może odkrywać stopniowo, nie wszystkie odkryje od razu. Książeczka posiada bowiem ruchome elementy które skrywają sekrety tych zwierząt, jedne okienka się otwierają zaś na nie których stronach są przesuwane elementy. Wszystko to po to by zabawić i uczyć malucha. Dzięki naszym opowieściom pozna nowe słowa, i zwierzęta. Książeczka dzięki temu zabiegowi ćwiczy spostrzegawczość dziecka.

W Przedszkolu.

Świat przedszkola kryje ogrom tajemnic, zanim dziecko wyruszy w tą podróż, może poznać przedszkole od podszewki, dzięki czemu przestanie się go bać. Mega kolorowa książeczka pokazuje co tam czeka na dzieci, miłe Panie, pokoje pełne zabawek, wspólne gry i zabawy, nauka i posiłki. Ponownie dziecko krok po kroku odkrywa nowe niespodzianki ukryte za okienkami, lub po przesunięciu elementu.

Książeczki są nie dużych rozmiarów.Posiadają sztywne strony i mnóstwo kolorowych stron i niespodziankę, uczą i bawią, ćwiczą spostrzegawczość i zdolności manualne dziecka. Gorąco polecamy, świetne połączenie nauki zabawy.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights