Dzieci,  Ja i moje rozważania.,  Książka - To co kocham

Kolorowanki z tatuażami, czyli wolny wieczór dzięki pewnemu wydawnictwu…

Wolny wieczór dla wielu z rodziców to luksus, ja mam wolny wieczór pomimo tego iż siedzę w domku z całą swoją fantastyczną trójką <3 Wieczór umilają nam dziś kolorowanki. Dzieciaki je uwielbiają, kochają rysować, a gdy na swoją twórczość weny brak w ruch idą gotowe kolorowanki. I tu z nieba nam spadło pewne wydawnictwo. Mianowicie MD Monika Duda.

Taka paczuszka zawitała do nas ostatnio: Także coś czuję że takich spokojnych, wolnych wieczorów będzie ciut więcej.

Dzisiejszego wieczoru jednak królują kolorowanki z dodatkiem… Tatuażami. W każdej 30 kolorowych, pięknych tatuaży dla dzieci. Dzieciaki nie mogły się doczeka aż będą mogły zrobić upragniony tatuaż i zasiąść do kolorowania. Pamiętam jak sama gdy byłam dzieckiem, szukałam wszystkiego w czym były by tatuaże, jednak te dzieścia lat temu nie było tak ogromnej różnorodności w sklepach jak dziś.

Tatuaże opatrzone są instrukcją wykonania, dzieci samodzielnie sobie spokojnie z tym dadzą radę, aczkolwiek ja wolę przy tym być ;P

Powiem wam że uwielbiam tą ciszę kiedy dzieci zasiadają i tworzą swoje własne dzieła, lub kolorują te gotowe. Mimo iż mają nieograniczoną wyobraźnię to jednak te gotowe pobudzają ją jeszcze bardziej, podsyłają coraz to nowsze obrazy i wizje twórcze. W dodatku kolorowani maja jeszcze jedną magiczną moc, uczą dokładnego kolorowania, manewrowania kolorami i zwykłej motoryki, tak jak samo rysowanie, jednak nie każde z pociech staje się od raz mistrzem szkicu, rysunku.

Za takie spokojne wieczory dziękuję Wydawnictwu MD Monka Duda

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this:
Verified by MonsterInsights