Dzieci,  Ja i moje rozważania.,  Książka - To co kocham

Kolorowanki z tatuażami, czyli wolny wieczór dzięki pewnemu wydawnictwu…

Wolny wieczór dla wielu z rodziców to luksus, ja mam wolny wieczór pomimo tego iż siedzę w domku z całą swoją fantastyczną trójką <3 Wieczór umilają nam dziś kolorowanki. Dzieciaki je uwielbiają, kochają rysować, a gdy na swoją twórczość weny brak w ruch idą gotowe kolorowanki. I tu z nieba nam spadło pewne wydawnictwo. Mianowicie MD Monika Duda.

Taka paczuszka zawitała do nas ostatnio: Także coś czuję że takich spokojnych, wolnych wieczorów będzie ciut więcej.

Dzisiejszego wieczoru jednak królują kolorowanki z dodatkiem… Tatuażami. W każdej 30 kolorowych, pięknych tatuaży dla dzieci. Dzieciaki nie mogły się doczeka aż będą mogły zrobić upragniony tatuaż i zasiąść do kolorowania. Pamiętam jak sama gdy byłam dzieckiem, szukałam wszystkiego w czym były by tatuaże, jednak te dzieścia lat temu nie było tak ogromnej różnorodności w sklepach jak dziś.

Tatuaże opatrzone są instrukcją wykonania, dzieci samodzielnie sobie spokojnie z tym dadzą radę, aczkolwiek ja wolę przy tym być ;P

Powiem wam że uwielbiam tą ciszę kiedy dzieci zasiadają i tworzą swoje własne dzieła, lub kolorują te gotowe. Mimo iż mają nieograniczoną wyobraźnię to jednak te gotowe pobudzają ją jeszcze bardziej, podsyłają coraz to nowsze obrazy i wizje twórcze. W dodatku kolorowani maja jeszcze jedną magiczną moc, uczą dokładnego kolorowania, manewrowania kolorami i zwykłej motoryki, tak jak samo rysowanie, jednak nie każde z pociech staje się od raz mistrzem szkicu, rysunku.

Za takie spokojne wieczory dziękuję Wydawnictwu MD Monka Duda

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights