KONKURSY,  Uncategorized

Mega ROZDANIE – Wygraj stolik kawowy od Edinos – WYNIKI !!!

Wraz ze sklepem Edinos.pl mam przyjemność organizować dla was Mega Rozdanie !!!

Do wygrania jeden stolik w wybranym wzorze, kolorze od Edinos.pl

Stoliki Essa to nie wielkich rozmiarów stoliki kawowe na 3 drewnianych nogach, z pastelowymi blatami, do tego każdy kolor ma swój unikalny wzór na blacie. Cudne prawda?

Co należy zrobić by stać się właścicielem takiego cuda?

1.Być Fanem Edinos.pl oraz Tylko Kobieta. Miło będzie także jeśli zajrzycie do nas na Instagrama @edinos_pl oraz @tylko.kobieta

2.Polubić, udostępnić publicznie post konkursowy na FB – Tutaj

3. W komentarzu pod postem konkursowym na FB wyraź chęć udziału w konkursie, jest to równoznaczne z akceptacja regulaminu. Daj znać który kolor stolika Ci się marzy.

4. Zaprosić w komentarzu pod postem konkursowym na FB, do wspólnej zabawy znajomych, im nas więcej tym weselej.

Teraz pozostaje czekać na wyniki,Ko wyniki ogłoszę w ciągu 3 dni roboczych.

Konkurs trwa od 12.02.2020 do 29.02.2020. Zwycięzca zgłasza się bezpośrednio do sponsora @Edinos.pl w celu podania danych do wysyłki i podziękowania, bo na to zasługuje <3

Postanowienia końcowe:

1.Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
2.Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku,
c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
5. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.
6. Organizator wybiera wygranego w drodze losowania.
7. Promocja nie jest w żaden sposób związana,ani sponsorowana ani przeprowadzana przez serwis Facebook .
8. Nagrody nie można wymienić na inne ani na ekwiwalent pieniężny.Facebook
nie ponosi również odpowiedzialności za przebieg konkursu
9. Konkurs nie podlega ,ustawie z dnia 19. 11. 2009 o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. Zm.).
10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr. 4, poz. 27 z późn. zm). 11. Wysyłka tylko na terenie PL.

Powodzenia❤️

Za nagrodę dziękujemy @Edinos.pl ❤️❤️❤️

Wyniki !!!

Zapewne wielu z Was wyczekuje wyników <3 Ja już je znam <3 Już teraz ogromnie Wam wszystkim dziękuję za odzew, liczny udział i super zabawę, bez Was by jej nie było <3

W drodze losowania przyznanych Wam numerków, padło na numerek 92 <3

Szczęśliwym posiadaczem, posiadaczką tego oto numerka jest:

Pani Bożena Fedzko Dąbrowska – Gratuluję. Bardzo proszę oo kontakt ze sponsorem w celu podania wybranego koloru oraz danych do wysyłki, i oczywiście wielkiego dziękuję <3 W razie problemów z kontaktem, z FB bywa różnie, proszę oo kontakt również ze mną. Raz jeszcze gratuluję i wszystkim serdecznie dziękuję, zwłaszcza sponsorowi za tak cudną nagrodę <3

A już dziś wypatrujcie bo będę miała kolejna niespodziankę od Sponsora @Edinos <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Verified by MonsterInsights