Dzieci,  Ja i moje rozważania.,  współpraca

Kolorowanka z kredką czyli kolorowe wieczory z PRYZMAT.

Kolorowanki królują u nas odkąd pamiętam <3 Różne przeróżne. Dzieci je uwielbiają, i ja także, zabijają nudę na kilka dobrych godzin, do tego dzieci ćwiczą dłonie, uczą się precyzji w rysowaniu i kolorowaniu większych i mniejszych elementów. Nie tylko malując farbami można uczyć dzieci palety barw, mieszania kolorów, czy ich odpowiedniego doboru i łączenia.

Dziś chcielibyśmy Wam pokazać świetną serię od Wydawnictwa Pryzmat. Kolorowanka z kredką to propozycja wydaje mi się odpowiednia do każdego wieku, choć u rocznych dzieci tylko pod opieką dorosłych, a dlaczego? Otóż do tych świetnych kolorowanek dołączona jest kredka, ale nie zwykła, w jednym kolorze. A kredka wielokolorowa. Kilka kolorów w jednej kredce, wystarczy tylko przełożyć wkład z kolorem, przekładamy wyjmując ten dolny wystający rysik, i wciskamy je od góry kredki, w ten sposób wyciskamy inny kolor. Świetna sprawa, jedna kredka zamiast 12. to właśnie dlatego roczny maluch musi być pilnowany bo wkład jest mały i łatwo go połknąć, po za tym nic nie wyklucza tego by takie dziecko mogło także uczyć się kolorować, nawet bazgrząc.

Kolorowanka z kredką to póki co 3 wersje: Zwierzęta, Owoce, oraz Zabawki. Kolorowanki w kształcie kwadratu, a w nich proste formy, spore, tak by nawet najmłodsze dziecko mogło sobie poradzić. Ponad 30 kolorowanek i do tego to co dzieci uwielbiają czyli naklejki. Naklejki jak najbardziej realnych produktów/zwierząt. Po wcześniejszym naklejeniu ułatwi to dziecku kolorowanie, choć zawsze można przyklejać dopiero po wykonaniu kolorowanki. Propozycja idealna dla dzieci które lubią kolorować i tych które się uczą. Świetny pomysł z ta kredką, oczywiście musiała zająć honorowe miejsce w piórniku <3

Takie kolorowanki możemy wykorzystać gdy chcemy nauczyć dziecko nie tylko kolorować, ale i uczyć rozpoznawać warzywa, owoce, zwierzęta, zabawki, każdy kolorowany przedmiot jest podpisany więc nawet i czytać.

Za ten patent na nudę oraz dawkę twórczości dziękujemy Wydawnictwu Pryzmat.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x