Dzieci,  Ja i moje rozważania.

Nauka godzin, zabawa i rozrywka ze Świnką Peppą.

Przychodzi w życiu moment kiedy nasze dzieci muszą nauczyć się godzin, odmierzać czas przy pomocy zegarków, uczą się pór dnia względem godzin. Jedne chcą inne nie, jednym przychodzi to łatwiej innym nie. Nam z pomocą przyszło Wydawnictwo Media Service Zawada. Kto nie zna tej różowiutkiej, zabawnej i rozsądnej świnki? Moje dzieci ją uwielbiają. Bajki i wszystko co z nią związane. Otóż to właśnie świnka Peppa bardzo nam pomogła. . Pierwsza propozycja to:

1. Peppa Pig – Kino domowe.

Jest to wydanie może bardziej dla kinomaniaków, aczkolwiek w załączonym do płyt magazynie, a jest to kilka stron, można zacząć naukę, dla nas było to wprowadzenie w świat godzin, i to dzięki temu i motywacji brata Liliana chciała się nauczyć korzystać z zegarka. Jest to historia z życia naszej Świnki Peppy. Jeden dzień, i wszystko pięknie zaznaczone na osi czasu.Bajka na dobranoc opowiadana przez Mamę świnkę, historia małej małpki i jej dzień, opisany z dokładnymi godzinami. Do tego zagadki do samodzielnego rozwiązania z którymi dziecko łatwo sobie poradzi. Do tego nie mała gratka dla fanów serialu, mianowicie dwie płyty z serialem.

2. Peppa Pig – Czas na przygodę! Czyli uczymy się godzin.

Kolejna propozycja Wydawnictwa MSZ to książeczka w której wycięty jest zegar z wskazówkami, które można dowolnie ustawiać. Piękne ilustracje, krótkie historyjki i zadania. Do tego mamy w dolnym rogu pokazane godziny, oraz wskazówkę jak mamy ustawić wskazówki zegara by daną godzinę wskazać. . Strony są sztywne, z połyskiem. A sama książeczka rewelacyjnie sprawdza się przy nauce właśnie godzin. Dziecko poznaje je, uczy ustawiać zegarek, wie jak wskazać daną godzinę. Wszystko na podstawie historii o biwaku całej rodziny Peppy. A wiec mamy tu ciekawą historię ulubionej świnki i nowo spotkanych przyjaciół, zabawę, oraz możemy nauczyć się czegoś nowego. My gorąco polecamy <3

3. Peppa Pig – Zabawy w lesie

To jeszcze nie koniec. Trzecią propozycją jest książeczka z mnóstwem kolorowych zagadek, oczywiście z naszą ulubioną świnką w tle. Zagadki, kolorowanki i naklejki. Wszystko by zagwarantować dziecku naukę przez zabawę z ulubionymi bohaterami. Dzieci mogą nauczyć się, rozpoznawać owoce leśne, leśne zwierzęta, oraz tego co można a czego nie można robić w lesie.

Pakiet idealny dla Fanów małej świnki Peppy. Dzięki takim magazynom, wydaniom książeczek, możemy bawić się z ulubionymi bohaterami dzieci nie siedząc przed Tv. Jeśli mam już za sobą fakt eliminacji tv z życia dzieci, i chcemy im wydzielić odcinek czasu na taką rozrywkę wtedy świetnie sprawdzą się płyty załączone do magazynów. włączasz akurat to co lubi dziecko. więc i owca cała i wilk syty.

Dajcie znać kto zna?Lubi?

Za ogromną pomoc w nauce posługiwania się zegarkiem dziękujemy Wydawnictwu MSZ.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights