Moja szafa,  My i nasze dni,  współpraca

Jaki prezent na chrzciny, na roczek, brzuszkowe? Ja już nie mam z tym problemu. Komu RABAT?


Bodziak metryczka – nasz numer 1 <3

Od jakiegoś czasu poszukiwałam upominku na roczek i chrzest, nie doc że zbliża się roczek i chrzest Nikosia to jeszcze to samo czeka u przyjaciółki. Szukałam czegoś ciekawego, co stanowić będzie dopełnienie „Koperty” . Czegoś, co będzie pamiątką na całe życie, ale i będzie przydatne. Natknęłam się na ciekawą stronkę, gdzie upatrzyłam metryczkę. Tak metryczkę, ale nie oklepaną drukowaną. Body z metryką <3 Fantastyczna sprawa i od razu skradła moje serce.

burst

Wybór spory i to na każdą okazję, z resztą sami zobaczycie. Białe, bawełniane body, z wyraźnym nadrukiem. Pierwszej jakości produkt polski. Precyzyjnie wykonane,idealne wykończenie, napa na ramionku, ułatwia ubieranie. Dane typowe dla metryki, data urodzenia, waga, długość, imię, dane rodziców i rodzeństwa, wyodrębnione pozycją, kolorem i czcionką imię dziecka. No rewelacja w czystej postaci.


Na tym jednak nie poprzestałam. Szukałam dla Nikosia czarnego bodziaka z jakimś fajnym motywem, i te skrzydełka mnie urzekły. Szkoda że nie są na pleckach, ale i tak robią swoje.
No muszę wam pokazać jak w skrzydełkach prezentuje się mój mały model.

Tak się prezentuje Nikodem, pogoda piękna więc na spacer czas. Nawet on chce się ładnie prezentować w gościach.
Gdzie takie cudeńka można dostać? Uprzedzając pytania. Zapraszam Was na zakupy do Moocha
Jeśli zachwyciła Was tak samo mocno nasza body-metryczka to znajdziecie je Tutaj. Jestem zadowolona z wyboru, mam nadzieje że i wy skorzystacie. Tymbardziej iż wraz z Moocha mam dla Was prezent. A jaki?

Otóż każdy kto skorzysta z KODU – TYLKOKOBIETA , otrzyma rabat 5% !!!

Zapraszam może i Wy znajdziecie coś dla siebie <3 Strona jest bardzo przejrzysta, intuicyjna, więc bez problemu dokonacie zamówienia, a przy personalizacji, czas realizacji jest równie błyskawiczny co bez.

Leave a Reply

%d bloggers like this: