Dzieci

Język angielski, megazadania z Minecraft.

Język angielski, megazadania z Minecraft.

Korepetycje z j angielskiego tak czy nie? Online czy nie? A może jest inny sposób. Warto dać jeszcze szansę innymi sposobami? Chociażby połączyć korepetycje z tym co dziecko lubi? Np angielski z zadaniami na bazie Minecraft? – w naszym przypadku to idealne połączenie, nauki i zabawy. Korków z ulubionym światem Minecraft.

Zeszyt mega zadań dostosowanych do wieku dziecka. Wszystko okraszone światem Minecrafta, a zagadnienia adekwatne do wieku i problemu. Temat, zakres zadań w języku polskim, zaś sama treść i zadanie po angielsku. Do tego ramki z tłumaczeniem. Na końcu każdego zeszytu znajdziemy odpowiedzi. Dzięki którym możemy się sprawdzić.

W zeszycie który widzicie znajdziemy różne zagadnienia, od tworzenia i budowy opowiadań, po korzystanie ze słownika, słowa o tej samej wymowie a różnym znaczeniu, budowa przymiotników oraz przysłówków, opis bohaterów, opowiadamy o wydarzeniach. Jednym słowem gramatyka, ortografia, słownictwo, interpunkcja.

Z moich obserwacji wynika iż zagadnienia z danego zeszytu , np ten dla 10 latka, zawiera zagadnienia adekwatne do programu nauczania w konkretnym wieku w szkole. Wszystko się pokrywa. Świetna sprawa, Tymon na nowo zaczyna lubić angielski. Rozrywka po szkole, sam sięga po książkę zadań zamiast odpalać grę. Przy okazji sięga po szkolne książki z angielskiego, sprawdza, powtarza. Takie pobudzenie chęci do samodzielnej nauki języka. Część dzieciaków to często leniuchy, którym nie chce się samemu, potrzebują dodatkowego bodźca.

Imprint – Książki HarperKids
Ilustrator – Mojang
Data premiery – 2023-08-23
Kategoria – Nastolatek 10+
Liczba stron – 80
Seria/cykl – Książki Minecraft Minecraft. Język angielski
Bohater – Minecraft
Wysokość – 297
Przeznaczenie – Książki do samodzielnego czytania
Szerokość – 210
Treść/Tematyka – – O grach
IlustracjeKolorowe
Oprawa – miękka
Strony – Cienkie
Tłumacz – Maria Lekszycka-Petryszyn
Data premiery – 2023-08-23

===> Ten egzemplarz i inne z serii <====

Za egzemplarz recenzencki dziękujemy wydawnictwu Harper Kids.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights