DIY,  Dzieci,  Ja i moje rozważania.,  Uncategorized

Błyskawiczne piankowe zakładki do książek.

Odkąd dzieci zaczęły swoja przygodę z bardziej obszernymi lekturami i innymi książkami, myśleliśmy nad zakładkami które pozwolą im odłożyć książkę i wrócić do konkretnej strony, bez pamiętania która to strona. Dlatego dziś przychodzimy do was z patentem na stworzenie błyskawicznych zakładek do książek.

Co będzie nam potrzebne do ich wykonania?

  • Panka brokatowa dekoracyjna
  • mazaki
  • ołówek
  • wieczko od słoika
  • nożyczki
  • gotowe oczka

Najpierw zdecydujmy jaki to ma być kształt. U nas powstały emotki i serduszka.

Aby wykonać emotkę wystarczy wyciąć koło, do tego przyda się coś do odrysowania idealnego koła, cyrkiel lub jakiś przedmiot typu dekielek.

następnie rysujemy co ma przedstawiać , jaką minę ma nam pokazać emotka, wklejamy oczka, ale to jeszcze nie koniec. Nie chodzi nam o to by je wrzucić pomiędzy strony. Ona ma zaznaczyć tą konkretną, a wiec bierzemy nożyczki w dłoń lub nożyk przy pomocy rodzica, i robimy nacięcie tak by łatwo można było taką emotkę nasunąć na róg strony.

Z sercem postępujemy podobnie, o tyle łatwiej, że po złożeniu pianki na pół nie ma problemu z wycięciem połowy serce. Po rozłożeniu mamy cudne symetryczne serducho.

Miłej zabawy życzymy, pochwalcie się co stworzyliście <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights