Canpol,  KONKURSY,  Uncategorized

Konkurs „Podróże małe i duże” z Canpol Babies + WYNIKI !!!

Zapraszam Was serdecznie na:
Iście podróżniczy konkurs 😉

Udział w konkursie Może brać każdy, nawet jeśli nie posiada FB !!!

Zwyciężają aż dwie osoby. Jedną wybiorę ja a druga to ta której praca zdobędzie najwięcej

Otóż aby wziąć udział w konkursie należy:
Wysłać na adres tylkokobieta@tylkokobieta.pl zdjęcie o tematyce „Podróże małe i duże” czyli fotkę która obrazuje wasze podróże te rodzinne i te z użyciem wyobraźni, te wyśnione i wymarzone, te bliższe i dalsze. Pole do popisu macie szerokie. L Mile widziane mamy z brzuszkami. Liczę na waszą kreatywność 😉

W temacie wiadomości wpisujemy temat konkursu
„Podróże małe i duże”

Do zdjęcia dodajemy jakiś krótki opis.

W zgłoszeniu podajemy:
*Imię i wiek dziecka

*Imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz link do waszego profilu na FB.

*krótki opis zdjęcia – podróży 😉

To tyle jeśli chodzi o samo zgłoszenie.

Pozostałe warunki udziału w konkursie 😉

1. Lubimy MNIE i sponsora czyli CANPOL – nieobowiązkowe ale miło będzie <3
2. Lubimy i udostępniamy post konkursowy PUBLICZNIE TUTAJ


3. Zapraszamy pod postem do zabawy minimum 3 znajomych i oznaczamy ich na niebiesko oczywiście 😉 – Nieobowiązkowe <3
4. Obserwujemy na Instagramie TUTAJ oraz na Google+ a także dodajemy witrynę do obserwowanych. (nie obowiązkowe ale miło mi będzie).
5. Wysyłając zgłoszenie automatycznie wyrażacie zgodę na jego publikację. A i jedna rodzina = jedno zgłoszenie !!!
6. Zdjęcie zostanie zamieszczone w galerii dopiero gdy wszystkie warunki zostaną spełnione. Czyli kochani robimy wszystko na bieżąco,
od razu i nie czekamy na nic 😉
7. Zdjęcia zostaną zamieszczone na FB w specjalnie utworzonej konkursowej galerii oraz tutaj pod postem na Blogu ;);) Zdjęcia dodaję do 30.07.2017 do północy. Potem macie czas na zbieranie lajków do 9.08.2017.
8. Konkurs Trwa od 9.07.2017 – 9.08.2017 do północy. Zgłoszenia wysłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
9. Wyniki ogłoszę w ciągu 3 dni od dnia zakończenia konkursu. Zwyciężają dwie fotki, jedną wybiorę ja a drugą nagrodę zdobędzie praca z największą ilością Lajków na FB.
10. Na dane zwycięzców czekam także 3 dni, potem wyłaniam kolejnych 😉
11. Nagrody sponsoruje i wysyła CANPOL.

Kochani nie wymagam karteczek, napisów…Liczę na waszą uczciwość. Proszę czytajcie regulamin a wszystko pójdzie sprawniej.
Życzę miłej zabawy i czekam z niecierpliwością na wasze zgłoszenia.

GALERIA WASZYCH PRAC

 

Kochani, Konkurs dobiegł końca. Dziękuję wszystkim za zabawę <3 Cieszę się że było tyle zgłoszeń, mam nadzieje ze w kolejnym będzie jeszcze więcej <3 Było po drodze troszkę przygód. Ostatecznie postanowiłam nic nie zmieniać i drugą nagrodę przyznać za Lajki.

Ogłaszam:

Pierwsza nagroda i tu chyba nie będzie niespodzianek. Sami w jej komentarzach pisaliście że w pełni zasłużona – Kreatywność wygrała. A wiec pierwszy zestaw leci do Pani Moniki Flok <3 Gratuluję.

12. Ahoj przygodo:) Podróże córeczek te wymarzona to morze,dzikie plaże:) zwierzątka kolorowe oraz kosmos i oczywiście lot samolotem:)Jak na razie spełniamy je w taki sposób -tworząc i bawiąc się:) Córeczka Paulinka 2 latka ,Natalka 5 lat-Monika Flok

 

Druga nagroda zaś po obszernym sprawdzeniu lajków i ich pochodzenia zdobywa  Pani Lidia Dziuba. <3 Gratuluje.

1. Mały człowiek wielkie podróże 😉 Adaś pomimo tego że od miesiąca potrafi chodzić uwielbia spacery, podróże i zabawy. Nie podróżujemy daleko ale codziennie wybieramy sie do lasu, nad wode lub w inne wyjątkowe i fajne miejsce dla naszego synka i zawsze drepta sam na swoich małych nóżkach 😉 Adaś- 11 miesięcy 😉 Zgłasza – Linda Dziuba

 

Kobietki na wasze pełne dane czekam  – Muszą zawierać imię i nazwisko, dokładny adres, numer tel dla kuriera oraz email do kontaktu marki Canpol z wami.  Czakam na priv na FB – lub na email.

Raz jeszcze gratuluję <3

 

 

Kochani, wszystkie prace i dzieciaczki są piękne, cudne, każdy na swój sposób, nagrody mam tylko dwie niestety. Dla pozostałych chętnych osób projekt metryczki serducha wedle uznania. Chętnych zapraszam na priv.  –  Dotyczy to uczestników konkursu <3  Mam nadzieje że mimo wszystko zostaniecie ze mną w takim, niezmienionym składzie i nikt nie ucieknie.

 

 

 

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights