Uncategorized

„Moja pierwsza kolorowanka”Zabawa z kolorami od najmłodszych lat z Wydawnictwem MD Monika Duda + KONKURS !!! – WYNIKI !!!

Jak wiecie nie od dziś moje dzieci uwielbiają kolorowanki. Różne przeróżne, no nie może ich u nas zabraknąć, kolorują, rysują wszędzie gdzie się da. Na szczęście etap malowania na wszystkim poza kartkami minął, przynajmniej u starszaków. Niko swą przygodę również chce już zacząć. I choć kolorowanki miały być dla starszaków, to on je zagarnął, i nie było innej opcji. No musiały być jego. Bo dlaczego nie pozwolić dziecku malować gdy che? Nie widzę powodu by zakazywać. Dostaje kartki i towarzyszy starszemu rodzeństwu gdy ci tworzą, czy to dla rozrywki czy w związku z pracą domową.

Kolorowanki które wam dziś chce pokazać, to kolorowanki przeznaczone dla najmłodszych dzieci, które zaczynają swoją przygodę z kolorowaniem, rysowaniem. Kolorowanki w rozmiarze 20 x 20 cm, w formie notesu, gdzie ilustracje są proste, rysowane grubą kreską. Gruba kreska daje dziecku pole manewru, taki margines błędu.

Kolorowanki mają cudne, i przyjemne ilustracje, a kolorowe okładki przyciągają wzrok. Mamy kilka wersji, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Koszt nie jest duży, więc chyba nie musimy rezygnować z któregoś egzemplarza, zwłaszcza gdy mamy takie cudne motywy świąteczne, a Święta tuż tuż ;P

Niko z pomocą siostry tworzy i oswaja się z konturami i kolorami. Jak mu to idzie? Sami zobaczycie, to dopiero początki, a dzieła Nikosia dokończa starsze rodzeństwo. Piękne, fantastyczne, idealne do nauki kolorowania, ale i poznawania, owoców, warzyw, przedmioty i kształty, czy nowość ze świątecznymi motywami – Boże Narodzenie i Prezenty Mikołaja. Dziecko uczy się rozpoznawać daną rzecz, jak i dobierać kolor, na Nikosia przyjdzie czas, ale wam serdecznie polecamy taką formę spędzania czasu z najmłodszymi latoroślami <3

Dziękujemy za ten fantastyczny prezent Wydawnictwu MD Monika Duda.

Wraz z wydawnictwem przygotowaliśmy dla was niespodziankę.

KONKURS !!!

Otóż do wygrania będą dwie kolorowanki dla jednej osoby <3 Zwycięzca otrzyma:

Co zrobić by wygrać?

Otóż należy:

  1. Być Fanem Tylko Kobieta oraz Wydawnictwo MD Monika Duda.
  2. Polubić, udostępnić publicznie post konkursowy Tutaj.
  3. W komentarzu pod postem konkursowym wyrazić chęć udziału w zabawie – Jest to automatycznie wyrażenie zgody na przetwarzanie przeze mnie Waszych danych osobowych w przypadku wygranej.
  4. Zaprosić do wspólnej zabawy znajomych, im nas więcej tym weselej.
  5. Teraz pozostaje czekać na wyniki, wyniki ogłoszę w ciągu 3 dni.
  6. Konkurs trwa od 6.11.2019 – 30.11.2019 do północy.
  7. Zwycięzca zgłasza się do mnie w celu podania danych adresowych 😉

Postanowienia końcowe:

1.Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
2.Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku,
c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
5. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.
6. Organizator wybiera wygranego w drodze losowania.
7. Promocja nie jest w żaden sposób związana,ani sponsorowana ani przeprowadzana przez serwis Facebook .
8. Nagrody nie można wymienić na inne ani na ekwiwalent pieniężny.Facebook
nie ponosi również odpowiedzialności za przebieg konkursu
9. Konkurs nie podlega ,ustawie z dnia 19. 11. 2009 o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. Zm.).
10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr. 4, poz. 27 z późn. zm). 11. Wysyłka tylko na terenie PL.

Powodzenia ! Liczę na Was <3

WYNIKI !!!

Kolejny fantastyczny konkurs dobiegł końca. Tym razem z super nagrodą od super Wydawnictwa MD Monika Duda. Pakiet 2 kolorowanek dla najmłodszych wygrywa osoba z numerkiem….

A numerek 20 przypisany jest Pani …..

Anecie !!! Wyrywa Pani Aneta Prządek !!!

Serdecznie Gratuluję <3 Pozostałym uczestnikom serdecznie dziękuję za udział i fantastyczną zabawę <3 Zapraszam na pozostałe trwające konkursy <3 Jeszcze raz gratuluję zwyciężczyni i zapraszam na priv z danymi do wysyłki <3

Za super nagrodę dziękujemy Wydawnictwu MD Monika Duda <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights