Dzieci,  Książka - To co kocham

Co nowego w świecie Minecraft?

Jeśli macie w domu fana tego świata, to zrozumiecie o czym mówię. Tymon ostatnimi czasy został pochłonięty przez grę Minecraft. Nie ważne czy to telefon, tablet, komputer czy konsola, ta gra to pozycja obowiązkowa. Swoją wiedzę na jej temat, zgłębia zaczytując się w ciekawe powieści, poradniki i komiksy. A te znajdziecie w Egmont czy też Harper Kids. Serie potrafią ułatwić początki w świecie gry, ale i wspomogą tych zaawansowanych graczy, odkryją może nieznane nam jeszcze tajemnice.

Ostatnio Tymon zgłębia tajniki Kompaktowych Konstrukcji.

Podręcznik pozwoli nam odkryć nowe techniki lub wykorzystać te już nam znane przy tworzeniu kolejnych budowli od fontanny po wizy strażackie czy podstawowe budowle. Wszystko jest przyjazne w odbiorze a co najważniejsze opisane tak by każdy poradził sobie z interpretacją instrukcji. Ostatnio Tymek zgłębiał te tajniki na rodzinnym spacerze, no w sumie czemu nie.

Harce na naszym parkowym placu zabaw, czy dokarmianiu ptactwa na naszych stawach zakończył odpoczynkiem i lekturą, a jaką?

Minecraft to także świetne komiksy. Znany i lubiany przez niego świat, bohaterowie oraz ciut mniej lubiane czarne charaktery. Historie, ciekawe i pełne przygód, a wszystko w cudnej oprawie świetnych ilustracji Kristen Gudsnuk. Tym razem jest to Komiks „Na pastwę mobów”. To już drugi, długo wyczekiwany Tom. Nowa historia to nowa tajemnica. Jedną dopiero co rozwikłali, uwolnili swojego Mentora a już muszą uporać się z kolejną walką. Tym razem Cahira i Orion szukają odpowiedzi jak uwolnić swoją przyjaciółkę od klątwy. Atria bowiem przyciąga moby niczym magnes co nie jest sprzyjające w tym świecie. Co czeka tym razem bliźnięta? Czy zdoła im się uratować świat przed apokalipsą Zombie?

Historia wciąga i już czekamy na kolejny tom, kolejne przygody. Odskocznia od gry., o grze.

Polecamy, i dziękujemy wydawnictwu

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x