Dzieci,  Ja i moje rozważania.

Twórcze dni z magazynem Top Wing od Egmont.

Dni teraz jeszcze bardziej będą nam się dłużyć. Jak zorganizować dziecku czas, tak by robiło to co lubi? Moje dzieci lubią kolorową prasę. Przeznaczone dla dzieci kolorowe magazyny pełne ciekawostek ze świata lubianych przez nie bajek. Tym razem dzień umilił nam Egmont i załoga Top Wing.

Top Wing animowana bajka na kanale Nick Jr. opowiada o niezwykłej wyspie, na której znajduje się m.in. Ptasia Akademia, w której to młodzi kadeci – dzielne ptaszory – pobierają nauki. Wszystko po to, aby ratować wszystkich, którzy są w potrzebie. Wśród kadetów jest Swift, najszybsza modrosójka na całej wyspie, Penny, samica pingwina, dla której chłód to czysta przyjemność, Rod, dzielny kogut, który rządzi na lądzie oraz Brody, maskonur, sunący po falach i robiący CHLUP na ratunek!

Na podstawie tej lubianej bajki powstał ten kolorowy magazyn. W każdym znajdziemy kolorową figurkę, zawieszkę ze stempelkiem, przedstawiającą jednego z bohaterów.

W każdym z magazynów, kolejne ciekawostki o bohaterach, poznamy ciekawe przygody, a wszystko opatrzone szeregiem zagadek, rebusów, kolorowanek, łamigłówek.

Co nas zaciekawiło w tym numerze? Otóż dzień umiliło nam tworzenie masek i loga. na okładce znaleźliśmy do wycięcia maski Swifta oraz Roda.

Dzieci same wycinały maski, jednak wiadomo ze taki papier nie jest zbyt trwały więc usztywniliśmy ją blokiem technicznym. Przykleiliśmy podwójną warstwę.

Następnie dziurkaczem po obu stronach wybiliśmy otwory, przez które przełożyliśmy gumkę.

Od teraz mam w domu 2 bohaterów z załogi Top Wing. Liliana czeka na swoją bohaterkę, liczy na to ze w kolejnym numerze będzie jej maska.

Nawet magazyny mogą okazać się impulsem do działań twórczych, kreatywności. Frajda na cały dzień.

Tymon stempelkuje co się da pieczątką z logo Swifta.

Za super dzień, twórczą zabawę, i nowe przygody z załogą Top Wing dziękujemy Wydawnictwu Egmont.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights