Bambino,  DIY,  Dzieci,  Ja i moje rozważania.

Jaki krawat dla Taty? A może by tak tęczowy?

Już jutro dzień taty! Macie upominki? Z doświadczenia wiem ze takie samodzielnie wykonane przez dzieci cieszą najbardziej. Choć nasz Tatuś rzadko pod krawatem chodzi, to taki każdy tata chciałby mieć w swojej garderobie. Mianowicie stworzyliśmy coś na kształt laurki w postaci krawatu. i to nie byle jakiego bo tęczowego!

Chcieliśmy stworzyć tacie kolorowy, radosny krawat, i powstały aż 3! Mieliśmy rysować sami, ale w sieci tyle skarbów że żal było nie skorzystać.

Co było nam potrzebne do wykonania krawatów?

  • Tektura falista – tęczowa, u nas od Bambino
  • klej biurowy w sztyfcie – u nas bambino
  • ołówek
  • nożyczki
  • dziurkacz
  • sznurek, tasiemka
  • szablon do pobrania TUTAJ –

Pobieramy szablon. Drukujemy na formacie A4 tak by zajął całą stronę. Następnie wycinamy, nam potrzebny będzie ten zadrukowany na kolorowo.

Taki szablon, już wycięty, naklejamy na naszą falistą tekturę, od tej gładkiej strony, oczywiście tak by nadruk był na wierzchu. U nas jak widać na jeden karton wejdą 3 krawaty.

Gdy klej wyschnie, wycinamy. W zaznaczonych miejscach wycinamy dziurki. Warto teraz uzupełnić. Następnie przeciągamy przez dziurki sznurek.

Tak prezentują się nasze kolorowe krawaty. Jak myślicie? Spodobają się Tacie? Myślę że tak!

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights