Dzieci,  Ja i moje rozważania.,  Książka - To co kocham

Nowa kolekcja Bajek – Ptasia akademia poleca się na Dobranoc.

Jak odciągnąć dzieci od telewizora? Wiem jak! Egmont też wie. Nowa Kolekcja Bajek to seria książek la dzieci, poświęcona popularnym postaciom, bajkom znanych z TV.

Zamiast zasiadać z dzieckiem przed Tv. Nie mówię by tego nie robić, bo można, jak najbardziej, to też może być rozrywka. Ale czyż nie lepiej pogłębiać więzi z dzieckiem wspólnie czytając? My tak robimy. Top Wing – Ptasia Akademia to historia ptasich ratowników, którzy uczą się w Akademii. Często wybawiają z największych opałów przyjaciół ale i siebie. Uczą się współpracy, i tego jak ważne są przyjaźnie i współpraca właśnie w osiągnięciu celu. Książka przedstawia znane z serialu przygody naszych ptasich bohaterów, którzy w mig rzucają się z pomocą. 6 różnych historii, przygód które możemy przeżyć wraz z załogą. Misja z jajami, to historia w której dzielni Rad i Swift pomogli Sandy dostarczyć przesyłki z jajami. Nie obyło się bez kłopotów, ale dzięki współpracy poradzili sobie jak zawsze. Wyścig w kanionie, pokazuje ile wysiłku i trudu kosztują Załogę Top Wing ćwiczenia by wygrać, by być najlepszym. Takie ćwiczenia i manewry sprawiają że w każdej misji są niezawodni. Co czeka ich tym razem?

Książka w miękkiej sztywnej oprawie, pięknie ilustrowana, w niczym nie odbiega serialowi Tv. Tekst jest czytelny, dzięki czemu dziecko samodzielnie ją pochłonie, lubimy takie lektury a wy? Uwielbiam historie które tak wiele uczą, pokazują dzieciom jak należy postępować,, i że dzięki pracy, często trudnej i dużemu wysiłkowi można wiele osiągnąć.

Tymon lekturę pochłoną migiem, i czeka na więcej z serii. A wam jak się podoba? Nam bardzo.

Za super przygody z załoga Top Wing dziękujemy Wydawnictwu Egmont.

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights