Dzieci,  KONKURSY

Dzień Pisma Ręcznego – Szybkie rozdanie z Wydawnictwem Pryzmat. WYNIKI!

Pismo ręczne! Wiedzieliście że dziś 23 stycznia obchodzimy dzień pisma ręcznego? Tak!. Pismo ręczne o wieków umożliwiało nam przelewanie myśli na papier. Sztuka manualna, łączenie znaków, płynne łączenie znaków. Umożliwia tworzenie notatek, spisywanie myśli, komunikacje. Choć w tych czasach częściej my dorośli posługujemy się komunikacją elektroniczną i pisma używamy tylko drukowanego, w postaci sms, emaili i mmsów. Jednak umiejętność pisania wciąż jest i będzie bardzo ważna. Dzieci w szkołach uczą się pisać, poznają litery, cyfry, znaki specjalne, uczą się je łączyć w wyrazy i zdania, a następnie pisać je szybko i płynnie. Każdy z nas ma inny charakter pisma, każdy jest jedyny i niepowtarzalny. To na jego podstawie możemy określić wiele cech człowieka, lub rozpoznać właściciela notatki.

Dziś wraz z Wydawnictwem Pryzmat, w ramach Dnia Pisma Ręcznego, przygotowaliśmy błyskawiczne rozdanie. Nagrodą będzie zestaw książeczek. Książeczki do nauki pisania. Te 4 pozycje to szlaczki bez końca oraz Kaligrafia bez końca, do każdej z książeczek załączony jest marker, a strony w są ze śliskiego papieru, umożliwiając wytarcie mazaka, a co za tym idzie, można pisać i ćwiczyć bez końca.

Błyskawiczne Rozdanie !!!

Co należy zrobić by wygrać ten fantastyczny zestaw?

1.Być Fanem Wydawnictwa Pryzmat oraz Tylko Kobieta.

2.Polubić, udostępnić publicznie post konkursowy na FB – Tutaj.

3. W komentarzu pod postem konkursowym na FB wyraź chęć udziału w konkursie, jest to równoznaczne z akceptacja regulaminu.

4. Zaprosić w komentarzu pod postem konkursowym na FB, do wspólnej zabawy znajomych, im nas więcej tym weselej.

Teraz pozostaje czekać na wyniki, wyniki ogłoszę w ciągu 3 dni roboczych.

Konkurs trwa od 23.01.2020 – 31.01.2020. Zwycięzca zgłasza się bezpośrednio do sponsora czyli @Wydawnictwa Pryzmat w celu podania danych do wysyłki i podziękowania <3 <3 <3

Postanowienia końcowe:

1.Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy, z zastrzeżeniem jednak, że w przypadku podjęcia informacji o naruszeniu regulaminu portalu Facebook lub norm powszechnie obowiązujących, w tym dobrych obyczajów zobowiązuje się w ciągu 24 h do usunięcia stwierdzono naruszenia.
2.Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
a) podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 13 roku życia,
b) udział w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku,
c) zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
d) używanie w odpowiedziach słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub Partnera konkursu (sponsora).
3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.
4. Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu, tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
5. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W konkursie może wziąć udział posiadacz konta na portalu społecznościowym Facebook z zastrzeżeniem, że korzystanie z Facebooka przez osoby poniżej 13 roku życia jest zabronione.
6. Organizator wybiera wygranego w drodze losowania.
7. Promocja nie jest w żaden sposób związana,ani sponsorowana ani przeprowadzana przez serwis Facebook .
8. Nagrody nie można wymienić na inne ani na ekwiwalent pieniężny.Facebook
nie ponosi również odpowiedzialności za przebieg konkursu
9. Konkurs nie podlega ,ustawie z dnia 19. 11. 2009 o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. Zm.).
10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr. 4, poz. 27 z późn. zm). 11. Wysyłka tylko na terenie PL.

Wreszcie mam! Wreszcie są! Upragnione wyniki!W drodze losowania, zestaw od Wydawnictwa Pryzmat powędruje do osoby z numerkiem :

A ten szczęśliwy numerek posiada Pani:

Serdecznie Gratuluję!

Bardzo proszę o zgłoszenie się bezpośrednio do naszego sponsora za podziękowanie i danymi do wysyłki ❤️Wszystkim ogromnie dziękuję za mega zabawę ❤️

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights