Canpol,  KONKURSY

Wystartowała 50 edycja Blogosfery !!! Blogujesz? Testujesz! z marką Canpol Babies.

Już jest, już wystartowała kolejna edycja. 50 już edycja  blogosfery Blogujesz? Testujesz! Marka Canpol tym razem ma dla blogerek do testów. 15 blogerek otrzyma do testów po zestawie zabawek, oraz 15 blogerek po 2 zestawy do swojego konkursu.

 

 

Czyż nie fantastyczny zestaw? Mi się ogromnie podoba i z chęcią byśmy takie cuda z Nikosiem przetestowali, Już widzę tą radość <3

Przybiżę Wam nieco ten zestawik.

1.Pluszowa zabawka z dzwoneczkiem

 

 

Kolorowa, mięciutka zabawka zachęci maluszka do zabawy stymulując rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowej i motorycznej małego dziecka. Schowany w zabawce dzwoneczek uatrakcyjni niejedną zabawę.

Intensywne kolory, różne faktury materiałów i dźwięk przyciągają uwagę dziecka.

Wyposażona w uniwersalny zaczep pozwala zamontować zabawkę w zależności od potrzeb (wózek / łóżeczko / fotelik samochodowy) umożliwiając zabawę zarówno w domu jak i na spacerze czy w podróży.

2. Pluszowa zabawka z pozytywką

Kolorowy, miękki, pluszowy miś jest niezwykle miły w dotyku dzięki czemu zachęci malca do zabawy, co stymuluje rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowej i motorycznej dziecka. Intensywne kolory i różne faktury materiałów oraz sprężyste nogi misia przyciągają uwagę dziecka, a melodyjka pozytywki wzbudzi zainteresowanie. Wygodny i lekki zaczep pozwala zamontować zabawkę w zależności od potrzeb (wózek / łóżeczko / fotelik samochodowy). Wysokość: 27cm.

 

3. Pluszowa zabawka z piszczkiem i gryzakiem

 

4. Grzechotka „Cukierek”

 

Grzechotka przeznaczonych dla najmłodszych dzieci. Lekka i łatwa do utrzymania w małych rączkach.

Posiada elementy obrotowe

Żywe kolory zachęcają maluszka do ćwiczeń i zabawy, stymulując jego rozwój. Wprowadzają dziecko w świat dźwięku, ruchów i pięknych barw. Grzechotka jest wykonana z trwałych i bezpiecznych materiałów. Nie posiada ostrych krawędzi.

 

Zestaw fantastyczny więc zapraszam do Blogosfery. Zgłaszajcie się, i trzymajcie kciuki za moje zgłoszenie <3

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x