Ja i moje rozważania.,  Książka - To co kocham,  My i nasze dni

Liczę ze zwierzątkami, czyli uczymy się cyfr z wydawnictwem Martel.

Nauka Liczenia może być przyjemna

O tym jak książki pomagają dzieciom się kształcić wszyscy wiemy. Jednak nie musimy z książeczkami edukacyjnymi czekać aż dziecko pójdzie do przedszkola czy też do szkoły. Rynek przesycony jest sporą ilością książek i książeczek edukacyjnych dla starszych, ale i dla młodszych dzieci. Ostatnimi czasy wygrała jedną z takich książeczek i postanowiłam podzielić się z Wami opinia na jej temat. Otóż mowa o książeczce „Liczę ze zwierzątkami”.

Książeczka „Liczę ze zwierzątkami” Wydana jest przez wydawnictwo Martel o którym zapewne słyszeliście. Nie wielkich rozmiarów książeczka jest w twardej oprawie ze sztywnymi kartkami dzięki czemu nawet najmłodsze dziecko sobie z nią poradzi. Sztywne i kolorowe strony które przyciągają uwagę, nawet tak małych dzieci jak mój szkrab Nikoś a Nikoś ma dopiero 5 miesięcy <3 I o ile moje dzieci potrafią liczyć, Tymon nawet do 100 i więcej, oraz rozpoznają cyfry to z odmianą jest mały problem. Książeczka przedstawia cyfry oraz kolorowe zwierzątka. Zwierzątek jest tyle ile wskazuje Cyfra na ilustracji. Liliana opanowała wreszcie odmianę.

 

A jeśli chcecie zacząć naukę  cyfr i liczenia ze swoimi pociechami, to stanowczo zachęcam do inwestycji w tą książeczkę, cena atrakcyjna wiec warto <3

Moją uwagę przykuł także „Zwierzaczkowy Alfabet <3

Obie książeczki dostaniecie TUTAJ:

 

 

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights