Dzieci,  Ja i moje rozważania.,  Książka - To co kocham,  My i nasze dni,  współpraca

Drzewo rodowe naszej rodziny. Idealny prezent dla fanów genealogi.

Coraz częściej szukamy informacji na temat naszych przodków, członków rodziny, rodów. Genealogia cieszy się coraz większym powodzeniem. Coraz więcej rodzin zagłębia się w pochodzenie swojej rodziny. Często brak informacji uniemożliwia nam to, na szczęście internet to skarbnica wiedzy. Aby jednak robić to skutecznie warto gromadzić pewne dane. Tu przyda się album. Ten który chcę wam pokazać jest idealny. Dlaczego? Jest typowo rodzinny, mianowicie małżeństwo może gromadzić w nim dane dotyczące swoich przodków, kobieta swoich , mężczyzna swoich, co da nam piękny i czysty obraz naszej rodziny.

Książka 30×30 cm i 128 stron z cudnym motywem. Zapewni nam piękna oprawę do wspomnień ale i gromadzenia obecnych, przyszłych wydarzeń i nowych członków rodziny, potomków, wnuków.

Zbiór tych wszystkich danych, wraz z notatkami swoimi, krewnych ale i fotografiami stworzy piękną i unikatową książkę rodową. Takka księga może być ciekawą pamiątką dla wielu przyszłych pokoleń, ale i wstępem do tworzenia kolejnych przez kolejne pokolenia <3 Fantastyczna sprawa. Mam nadzieje że sprawi radość każdemu. U nas będzie to prezent bo wydaje mi się że jest rewelacyjny pomysł na prezent a wy jak myślicie?

Sztywna oprawa, piękny motyw drzewa, strony także pięknie ilustrowane, opisane. Wykonane z bardzo dobrej jakości i gramatury papieru. Pomieszczą naprawdę dużo informacji, własnych notatek oraz zdjęć. Mam nadzieje ze udało mi się Wam ją przybliżyć. Na stronie gdzie możecie zamówić ten i wiele innych ciekawych albumów idealnych na prezent świąteczny, jeśli świąteczny to musicie się spieszyć, znajdziecie jej elektroniczną wersję do przeglądu. Jest naprawdę piękna.Gwarancja i satysfakcja zadowolenia murowana.

Co myślicie? Myślicie że trafiliśmy z prezentami ja uważam że tak <3 Co u was na topie? Pochwalcie się. a my zaprazamy was Tu gdzie znajdziecie produkty ze zdjęć <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights