Dzieci,  Ja i moje rozważania.

Zgaduj Zgadula! Czyli jak umila nam dni Granna.

Gry to jedna z rozrywek które dzieci uwielbiają…Kochają wręcz. A jeśli znajdziemy takie które nie tylko nas zabawią, spędzimy miło czas a jeszcze w dodatku będą uczyć , no to chwała tej firmie za to.

O jakiej grze dziś chcemy Wam powiedzieć? Zgaduj Zgadula od Granna, zapewni Wam świetną zabawę i w dodatku poduczy z różnych dziedzin.

W grze chodzi o to by zapełnić dziurki swojego kawałka sera. aby to zrobić musimy jednak prawidłowo zadane pytania przez Zgaduj Zgadulę.

Zgaduj Zgadula, to osoba która czyta pytania z załączonych kart Po jednej jest rymowana zagadka, a po drugiej stronie karty odpowiedź na nią z kolorową ilustracją.

W grze może wziąć udział do 4 osób + Zgaduj Zgadula, po za nią każdy otrzymuje swój kawałek sera. Są w nim dziurki które na musimy zapełnić. Kto pierwszy zapełni swój kawałek wygrywa. Zagadki są proste, choć dzieci mogą mieć problem.

Jak każda gra bawi, ta uczy, nie tylko dziedzin z których padną zagadki ale i uczy emocji, radości z wygrywania i smutku przegrywania, tak by nikomu nie sprawiać przykrości.

Nauka i zabawa w jednym, serdecznie polecamy <3

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x