Dzieci,  Ja i moje rozważania.

Zgaduj Zgadula! Czyli jak umila nam dni Granna.

Gry to jedna z rozrywek które dzieci uwielbiają…Kochają wręcz. A jeśli znajdziemy takie które nie tylko nas zabawią, spędzimy miło czas a jeszcze w dodatku będą uczyć , no to chwała tej firmie za to.

O jakiej grze dziś chcemy Wam powiedzieć? Zgaduj Zgadula od Granna, zapewni Wam świetną zabawę i w dodatku poduczy z różnych dziedzin.

W grze chodzi o to by zapełnić dziurki swojego kawałka sera. aby to zrobić musimy jednak prawidłowo zadane pytania przez Zgaduj Zgadulę.

Zgaduj Zgadula, to osoba która czyta pytania z załączonych kart Po jednej jest rymowana zagadka, a po drugiej stronie karty odpowiedź na nią z kolorową ilustracją.

W grze może wziąć udział do 4 osób + Zgaduj Zgadula, po za nią każdy otrzymuje swój kawałek sera. Są w nim dziurki które na musimy zapełnić. Kto pierwszy zapełni swój kawałek wygrywa. Zagadki są proste, choć dzieci mogą mieć problem.

Jak każda gra bawi, ta uczy, nie tylko dziedzin z których padną zagadki ale i uczy emocji, radości z wygrywania i smutku przegrywania, tak by nikomu nie sprawiać przykrości.

Nauka i zabawa w jednym, serdecznie polecamy <3

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights