Dzieci,  Ja i moje rozważania.,  My i nasze dni

Jak rosnę, pamiątkowy album na roczek lub Babyshower.

W czas gdy fotografujemy wszystko i wszędzie, a wystarczy do tego zwykły telefon, możemy uwiecznić każdą chwilę. Kiedy na świat przychodzi nasza pociecha, lub też pociecha w rodzinie szukamy idealnego prezentu, idealnej pamiątki. Czegoś co pozwoli nam uwiecznić najpiękniejsze , najważniejsze w jej życiu chwile.

Dziś mam coś co was może zainteresować i pomóc w wyborze takiej pamiątki. Jak rosnę to piękny i obszerny album, Naszym zadaniem będzie pstrykać zdjęcia i wklejać je w odpowiednie miejsca, opisując przy tym. Własne notatki, własne fotografie sprawia że książka będzie naprawdę wyjątkowa. Odkrywanie siebie na nowo, ciekawa przygoda.

Album gromadzi wspomnienia od czasów przed narodzinami do 18 roku życia. Wyobraźcie sobie że oglądacie ten album po 18, potem 40 lub z wnukami mając ponad 80 lat? Czyż to nie wspaniała pamiątka? Piękne wydanie w sztywnej oprawie, z ciekawym motywem stron, ciekawymi opisami, a nawet zadaniami. Wszystko po to by sprawić jeszcze większą radość przy oglądaniu. Zamkniemy tu wspomnienia których nasza pociecha nie będzie pamiętać, a dzięki temu będzie mogła je odkrywać. Strony są wykonane z grubego, dobrej jakości papieru.

Książka jest naprawdę efektowna i idealnie sprawdzi się jako prezent. Znajdzie się tu także miejsce na notatki krewnych, przyjaciół. aż 132 strony z cudnym motywem i ogromem miejsc na zdjęcia i notatki. Wszystko podzielone na etapy życia, w tym strony urodzinowe.

Książka pomieści naprawdę dużo wspomnień i ciekawych spostrzeżeń.

Jak Wam się podoba nasz patent na prezent , pamiątkę do gromadzenia wspomnień dla nowo narodzonych członków rodziny lub własnej pociechy? Mi bardzo, szkoda ze tak późno na nią wpadłam ale myślę nad rozwiązaniem <3 Te i inne albumy do kolekcjonowania własnych wspomnień, nietypowe albumy i pamiątki rodzinne znajdziecie Tutaj:

Please follow and like us:
Pin Share

Mam na imię Kasia. Blog Tylko Kobieta to taka moja odskocznia od codziennych stresów i rozrywka. Staram się aby było u mnie ciepło i gościnnie i mam nadzieje ze mi się to udaje. Mam trójkę dzieci i często będziecie o nich czytać. Blog opisuje nasze codzienne życie, rozterki, dylematy, smutki i radości. Znajdziecie tu także co nie co o tym czym się zajmuje, co lubię np fotografii i DiY. Uwielbiamy testować nowości, różne produkty, i z chęcią zamieszczam o nich opinię właśnie Tu. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w formie konkursów. Mam nadzieje że zagościcie u mnie na dłużej i będziecie się dobrze bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Verified by MonsterInsights